Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok egy 27 éves...

Mit gondoltok egy 27 éves szűz lányról?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 7. 10:53
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező: Az önbizalomhiány, és az a léptékű szorongás/gátlás/egyéb ami gyakorlatilag meghiusitja a párkapcsolatokat

az nem egy súlycsoport. Mindenképpen megkérdeznék egy szakembert erről, mert nem tudni mi ,de valami komolyan

hátráltat ebben. A szakember (mondjuk első körben egy pszihológus) tudná megmondani merre tovább, ő ért hozzá.

(vaktában nem akarok tippelgetni totál értelmetlenségeket)

De járj utána, ez az egyetlen tanács amit felelőségteljesen adhatok neked.

2014. ápr. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 A kérdező kommentje:
de járok dolgozni de ellen álltam idáig a szerelemnek
2014. ápr. 7. 11:06
 13/60 anonim ***** válasza:

Azt, hogy jó úton haladok én is, hogy oda érjek ahol most te vagy.


Anno betegség miatt elhíztam és sokáig tartott a gyógyulás, most már összeszedtem magam, de még mindig van rajtam 15 kiló felesleg. Addig meg nem akarok kezdeni senkivel, amíg nem vagyok teljesen elégedett a külsőmmel. Szomorú, de ez van. Gondolom te vagy az a bizonyos 27 éves szűz lány, kérdező. Neked miért alakult így?


24L

2014. ápr. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 A kérdező kommentje:
pl ha bámul apasi direkt úgy csináltam mindtha nem venném észre
2014. ápr. 7. 11:07
 15/60 anonim válasza:

Nekem is van egy ilyen ismerősöm. Ő is 27.

Ő az a mindenkit maga alá rendelő, mindenkinél mindent jobban tudó, nála értelmesebb ember nincs összeállítás.

Nem hogy szexpartnere, de még kapcsolata se volt soha, még családon belül is nagyokat kell nyelni, hogy el lehessen viselni a beszólásait. Mindenki utána jön a sorba, legyen az kaja, fürdés, vagy akár a szék választás.

Nagyon tanult, de olyan durva arrogáns, hogy vérlázító.

Semmi finomság, nőiesség nincs benne, nagyon nyers.

2014. ápr. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 A kérdező kommentje:
jó hát én azért nem vagyok ilyen nyers meg szerintem el is lehet viselni ilyenekről szerencsére nincs szó
2014. ápr. 7. 11:11
 17/60 anonim ***** válasza:
Azt, hogy eddig nem volt szerencséje a párkapcsolatban.
2014. ápr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
15-ös ilyen volt a volt feleségem. Most egy Anggyallal élek már :-)
2014. ápr. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
100%

Én 30-on túlit is ismerek.

Nézd kérdező, te nem ellenálltál a szerelemnek, hanem betegesen félsz attól, hogy elhagynak. Ezen egyedül nem fogsz tudni túllépni. Lehet, hogy a szüzességedet elveszted (bár én nem erre fogadnék), de működő párkapcsolatod nem lesz, és a kudarc tovább rontja az önértékelésedet.


Márpedig a kudarc borítékolható, mert a személyiségfejlődésedben történt valami, ami miatt nem tudsz kapcsolatot teremteni.


Minél előbb pszichológushoz fordulsz, annál előbb leszel boldog.

2014. ápr. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
17%
Eleg gaz szerintem,foleg hogy fogalmad sincs mit hagytal ki eddig! Egyszer elunk,mire varsz most komolyan. Jo ez Neked? Szerintem surgosen valtoztass,es dugjal mar kerlek! Elvezni fogod biztos!
2014. ápr. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!