Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok egy 27 éves...

Mit gondoltok egy 27 éves szűz lányról?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 7. 10:53
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:

Fiúkkal szoktál barátkozni?

(mármint, csak beszélgetni).

2014. ápr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:

Ó, én is hasonló cipőben járok, 1 évvel vagyok fiatalabb. Önbizalomhiány - pipa, félénkség - pipa, szigorú szülők - pipa, csak még nekem ráadásnak ott van a szociális fóbiám is. Viszont én is nagyon idegenkedem attól, hogy pszichológushoz menjek. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy hogyan tudnék megnyílni egy vadidegennek, és a legbelsőbb dolgaimról beszélni. Erre úgy érzem, hogy képtelen lennék. Sokáig azt gondoltam, hogy majd ahogy idősödöm javul a dolog és kicsit nyitottabb leszek, de nem így történt.

Amúgy tényleg, fiú ismerőseid vannak, szoktál csak úgy beszélgetni fiúkkal? Mert nekem ez is kimaradt az életemből, jóformán nincsenek is fiú ismerőseim.

2014. ápr. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 A kérdező kommentje:
Igen rengeteg fiúismerősöm van akikkel beszélgetek főleg melóba
2014. ápr. 7. 13:40
 44/60 anonim ***** válasza:
Képet láthatunk rólad? Megismernélek!
2014. ápr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
Azt, hogy előnytelen külsejű és gátlásos.
2014. ápr. 9. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim válasza:
64%

26 vagyok, szűz, és szintén nem vagyok defektes. :)

Volt barátom, csinos lánynak mondanak. Barátommal vallási okokból nem feküdtünk le egymással (ő is így akarta), bár én nem ragaszkodtam hozzá, hogy házasságig tartóztassuk meg magunkat. Aztán a kapcsolatnak vége lett, és most itt vagyok szűzen. :)

De nem bánom, nincs ebbe semmi szégyellnivaló. Sok szép dolgot megértem, már ami a testiséget illeti. Na meg szerintem inkább az lenne a szégyen, ha összefeküdnék valami majommal, csak hogy "át legyek lukasztva".

Majd eljön ennek is az ideje, és amúgy sincs akkora jelentsége, mint amennyire fel van kapva ez a szűz-téma. Csak rád tartozik.

2014. ápr. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:

Én is hasonló problémákkal küzdök ennyi idősen.

Jó volna ismerkedni azonos beállítottságú emberekkel.

Merrefelé laktok?Én szoboszlón.

Ha van a közelben ilyen embertípus,írjon.

2014. ápr. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
0%
Épp ez az. már egy év tizede el kellett volna jönnie az idejének, de a defektes életfelfogás ezt megakadályozta / akadályozza xDD én full nyomorék gyerek voltam, de 17 éves koromra már én is találtam egy lányt, akinek kellettem annyira hogy hajlandó velem lefeküdni. aztán meg rá jött több is de az nem ide tartozik. az viszont igen, hogy ezt sehogyse tudjátok kimagyarázni, tiszta égő.
2014. ápr. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 A kérdező kommentje:
sajnálom hogy ilyen vagyok
2014. ápr. 12. 14:46
 50/60 A kérdező kommentje:
hát igen ribiké a világ
2014. ápr. 12. 14:55
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!