Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon ciki, hogy 17 és fél...

Valaki : kérdése:

Nagyon ciki, hogy 17 és fél évesen még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Nem mondanám,hogy szép vagyok,de talán annyira nem is tragikus eset,mert udvarolt már jópár fiú,volt aki komolyan gondolta,volt,aki nem,de én egyiket sem szerettem úgy. 16 évesen erőt vettem magamon és találkozgattam egy fiúval,akihez nem vonzódtam,de valami kis tapasztalatszerzésre jó volt,szerencsére ő sem gondolt többet ennél.Nem érzem,hogy nekem párkapcsolat kéne most éppen,meg szex sem feltétlenül kéne még,de mindneki úgy néz rám ezért mint egy ufóra.A barátnőim is lenézőek,mert ők már régen elvesztették. Most van egy srác,akihez abszolut nem vonzódom,nem is bírom egyáltalán,de ő felajánlotta,hogy "megoldja" a problémámat,de ehhez úgy érzem nincs gyomrom. Vagy kéne,hogy legyen? Nagyon későig halasztottam már a dolgot?
2014. febr. 27. 21:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem érzed jól magad szüzen akkor beszélhetsz a sráccal, de ne a külsőjét nézd hanem a belsőt.

A mostani pasimba se a külső miatt szerettem bele. :D

2014. febr. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

hát szerintem hülyeség ezért eldobni... valakivel aki iránt semmit nem érzel, de ennyi erővel akkor akár engem is vagy innen bárkivel beszélhetnél, hogy oldja meg a "problémádat"

de tényleg én is segíthetek..... vagy nem :D sosem tudhatod mire gondolok ;)

2014. febr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

kérdező!


elég primitív barátaid lehetnek, ha ilyeneket szólogatnak be

2014. márc. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Hát már én is úgy érzem,hogy azok...

Mikor beszólogatnak, én meg erre mondom,hogy van egy srác a közelembe,akihez annyira nem vonzódom,hogy nagyon,de hogy leszálljanak rólam,inkább összejövök vele.Erre meg azt mondják,hogy nehogy,meg ne csináljak ilyet...Na,akkor tudnám micsináljak...

2014. márc. 1. 22:10
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a gimiben ez inkább pozitívumnak számított:)
2014. márc. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válazokat!

Jobb idők voltak az biztos,most én ezért ufónak számítok :((

2014. márc. 5. 18:25
 17/19 anonim ***** válasza:
Én szeretem az UFO lányokat :D
2014. márc. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
ha elvesztenéd írj :D
2014. ápr. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

teljesen normális! sőtt később értékelni fogod te is és mások is hogy nem 10 évesen vesztetted el a szüzességed!

én ugy voltam vele hogy várok az igazira mert ez egy nagyon fontos dolog szerintem egy lány életében hogy jo emlékei legyenek ! én 16 éves voltam amikor elvesztettem de ha várnom kellet volna 23 éves koromig vartam volna! :)

2014. ápr. 22. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!