Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon ciki, hogy 17 és fél...

Valaki : kérdése:

Nagyon ciki, hogy 17 és fél évesen még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Nem mondanám,hogy szép vagyok,de talán annyira nem is tragikus eset,mert udvarolt már jópár fiú,volt aki komolyan gondolta,volt,aki nem,de én egyiket sem szerettem úgy. 16 évesen erőt vettem magamon és találkozgattam egy fiúval,akihez nem vonzódtam,de valami kis tapasztalatszerzésre jó volt,szerencsére ő sem gondolt többet ennél.Nem érzem,hogy nekem párkapcsolat kéne most éppen,meg szex sem feltétlenül kéne még,de mindneki úgy néz rám ezért mint egy ufóra.A barátnőim is lenézőek,mert ők már régen elvesztették. Most van egy srác,akihez abszolut nem vonzódom,nem is bírom egyáltalán,de ő felajánlotta,hogy "megoldja" a problémámat,de ehhez úgy érzem nincs gyomrom. Vagy kéne,hogy legyen? Nagyon későig halasztottam már a dolgot?
2014. febr. 27. 21:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
30 évesen sem ciki.
2014. febr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha a hülyeség halálos lenne,már rég el lennél hantolva
2014. febr. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Mr. Truth ***** válasza:
100%
Várj vele mikor testben és lélekben is készen állsz rá nem vagy ciki sőt igazából buszkének kellene lenned hogy nem álltál be a sorba. Minden elismerésem bár tobb lenne belőled :)
2014. febr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Én 27 évesen még szűz vagyok férfiként, és nálam kizárt, hogy valaha is elveszítsem, mert annyira ronda vagyok.
2014. febr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Megértelek,hogy így gondolod,de nonstop ezt hallgatni...Asszem bárki elgondolkozna a helyemben.

"Nekem most ugye van a barátom, jaj majd neked is lesz ch"

"A barátom meg én...Jó,ezt neked nem is mondom,úgyse tudsz hozzászólni?"

"Úristenszűz még valaki az osztályból,tutira nem,azért ennyire nem lehetünk gázak"

2014. febr. 27. 21:08
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Én egyenlőre úgy érzem,nem kell nekem semmi ilyesmi,majd kicsit később. Csak ezek a beszólások elgondolkodtatnak...
2014. febr. 27. 21:10
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Az a ciki, hogy ezt gondolod. A szuzesseg nem valami hatrany, amitol mielobb meg kell szabadulni. Hiszitek vagy nem, de a normalis fiuk tobbre tartjak azokat a lanyokat, akiken meg nem ment at a fel kerulet. Tartogasd annak, akit majd egyszer igazan szeretni fogsz. Ettol megbecsul majd teged. 17 es fel evesen meg kamasz vagy, boven raersz egyebkent. En 19 voltam es nem bantam meg, hogy felnottkent es nem eretlen kiskamaszkent tortent meg.
2014. febr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
A baratnoid butak, nyugodtan valaszolj valami olyat nekik, hohy "a baratom es en szerelembol veszitenenk el, nem azert, hogy atessunk rajta, ja minek mondom, ezt ti ugysem ertenetek..."
2014. febr. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Mr. Truth ***** válasza:
30%
Nem akarok célozgatni kedves kérdező de épp egyedülálló vagyok. ;)
2014. febr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
76%
Az a nagyon ciki, hogy felmerült benned, hogy ez ciki lehet.
2014. febr. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!