Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vannak olyan fiúk, akik 28 év...

Vannak olyan fiúk, akik 28 év felettiek, és még nem volt párkapcsolatuk?

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú, 30 lesz,beszélgettünk, azt mondta, hogy tetszem neki. De ennyi. Egyszer kérdeztem tőle, hogy régen volt már barátnője? És nem tudott rá mit válaszolni, iszonyat zavarban lett és elvörösödött.

Akkor most ez azt jelenti, hogy azért nem lépett még:

+mert nem volt kapcsolata vagy szűz?

+mert fél valamitől?


Lécci segítsetek, van ilyen?

Vannak ilyen fiúk férfiak 29 felett?


2009. dec. 9. 19:04
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
93%

nem necces ha 20on felül szűz.És nem feltétlen defektes aki még későn is szűz.Ismertem olyat aki 35 évesen is az volt totál rendben volt még későn is bevállalt volna

egy kapcsolatot, szeretett volna családot stb,csak hát csúnyán elbánt a külsejével a természet nem fért bele az átlagos közizlésbe se és így járt.Hiába próbálkozott járt el ismerkedni nem jött össze semmi pedig irtó kedves aranyos humoros csaj volt.Ő volt az örök "legyünk barátok tök jó fej vagy" tipus.Mára már megszokta megtalálta a helyét a világban és az életcéljait de tudom hogy belül azért még fáj egy neki.Néha nem a szűz a defis hanem ez a szépségorientált világ.

2009. dec. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
69%

a srác túl félénk. emiatt nem volt még kapcsolata. gondolhatod, ha Te kérted el a számát... :)

nekem is emiatt 20 éves koromig nem volt barátnőm, és akkor is csak azért lett, mert egy rámenős csaj kinézett magának. ő smárolt le! :$ de aztán hamar belejöttem a férfi szerepbe. ;)


de az a félénk "pasi", akit nem talál vonzónak egyetlen rámenős nő sem, az marad szűz. ismerek pl. egy 39 éves félénk/szűz pasit. :(


40/F

2009. dec. 30. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan ez búshit mind,én 31 évesen vesztettem el,de nagyon megbántam mivel,teljes ürességet éreztem,na és mitöl lettem nagyobb? Nekem olyan lány kell aki nem csak szánalomból fekszik le velem,hanem azért mert szeret,de persze lehet oltani hogy DIK 31 éves fiú szüz és benne mit lehet szeretni? "Megtanultam,hogy egy embernek csak akkor van joga a másikra felülről lenézni,amikor annak talpra állni nyújt segítő kezet." Gabriel García Márquez
2009. dec. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy itt ezen az oldalon miért van ekkora közöny állandóan,mert akikkel én mégtalálkoztam azok teljesen normálisak voltak,és nem nézték le a másikat,sőt inkább együttéreztek vele! Jól csak a szívével lát az ember. Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan, mert csak a lélek fényképeit lapozva s tanulmányozva tudod meg barátaidról azokat a dolgokat, amelyek tényleg lényegesek, s amelyek a legfontosabbak és legértékesebbek..
2009. dec. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!