Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vannak olyan fiúk, akik 28 év...

Vannak olyan fiúk, akik 28 év felettiek, és még nem volt párkapcsolatuk?

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú, 30 lesz,beszélgettünk, azt mondta, hogy tetszem neki. De ennyi. Egyszer kérdeztem tőle, hogy régen volt már barátnője? És nem tudott rá mit válaszolni, iszonyat zavarban lett és elvörösödött.

Akkor most ez azt jelenti, hogy azért nem lépett még:

+mert nem volt kapcsolata vagy szűz?

+mert fél valamitől?


Lécci segítsetek, van ilyen?

Vannak ilyen fiúk férfiak 29 felett?


2009. dec. 9. 19:04
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
32 éves fiú: miből gondolod, hogy a kutyának se kellesz??
2009. dec. 11. 16:16
 12/24 anonim ***** válasza:
56%
Látom,jól le lettem pontozva.Pedig ez igaz,akinek ennyi idősen nem volt még kapcsolata azzal van valami gond.EZ az igazság.Akár tetszik,akár nem.Most,hogy itt az alkalom,hogy összejöjjetek,én szívből kívánom,hogy összejöjjön,szóval nem akartam én rosszindulatú lenni,csak őszinte voltam.
2009. dec. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 kolosszus22 ***** válasza:
60%
Előzőnek! Nem biztos, kétszer sem, nem mindenkinek adódik meg a lehetősége rá, plusz ha félénk akkor még úgy sem(tehát max ennyi gond van vele, de ez nem súlyos).
2009. dec. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
53%

Kedves kérdező.


A 32 éves ffi vagyok. Sajnos tapasztalatból mondom , senkivel sem tudtam eddig kapcsolatot kiépíteni. Valahogy nem jövök be a nőknél:-(

2009. dec. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Kedves 32 éves fiú, nem lehet hogy azért nem jön össze, mert ha tetszik egy csaj, nem lépsz, nem vagy elég rámenős, hódítós? Vagy félelmeid vannak a lányokkal szemben?



Amúgy köszi a válaszokat, várok még, ugyanis úgy volt hogy járunk, de múlt héten találkoztunk, beszélgettünk, jól éreztük magunkat, sokat szemeztünk:D

De a végén mondtam neki hogy megadom a számomat. Ok. elfogadta, és elkértem az övét.

Úgy látom, hogy tetszem neki, meg minden, de nagyon úgy néz ki, hogy rám vár, hogy én lépjek????

A telefon számomat is én adtam meg a találkákat is én vetettem fel, miközben látom rajta, hogy nagyon tetszem neki..... de amúgy nem lép tovább....

Vannak olyan ffiak, fiúk, akik a lánytól várják el, hogy lépjen tovább...? Minden téren?

Vagy nem is érdeklem, csak udvariasan igent mond a talikra, a kezdeményezéseimre??


Lécci, segítsetek! Mit akarhat?

2009. dec. 29. 14:47
 16/24 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem bejössz neki, csak a tapasztalat hiányból eredően nincs bátorsága bármit is tenni, mert fél, hogy így elront valamit. Ezért tőled várja a "megváltást", pl. hogy te add meg a számod, te mondd meg neki, hogy mikor találkoztok, neked kell felhívni (de ha egy kicsit hisztizel, hogy miért nem keres gyakrabban, akkor biztos, hogy magától is fel fog hívni :) ).

Pláne, ha rászoktatod, hogy neked mindig van ötleted és neki csak rá kell bólintania, akkor nem is fog "önálló gondolatokkal" előállni. De ismétlem, hogy nem azért ilyen, mert nem jössz be neki, hanem azért mert fél, hogy bármit is elront.

Ilyenkor, ha bármi jó ötlettel áll elő vagy jól csinál valamit, akkor meg kell dicsérni és ha valami nem tetszik neked, akkor azt ne szemrehányóan közöld, hanem finoman (tudom, hogy úgy hangzik, mint egy kiskutya idomítás, de ez van :P). Mert így fel lehet oldani a gátlásosságot, ellenben ha mindig mindenért lecs.szed, akkor végig görcsölni fog melletted... De 2-3 hónap, és már önmaga mer majd lenni.

2009. dec. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
93%
Ez mind igaz lehet amiket leirtal és leirtak. de azért vigyázz, mert vannak pasik akik pont erre játszanak. Igy gyorsabban megkapnak, és egyszerre több nőjük is akad. persze nem kell a legrosszabra gondolni, de azért vigyázz, ne vidd egyből ágyba őt azért, hogy ,,bevezesd őt,,...
2009. dec. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
25%
Látom,a defektesek magukra ismertek!Nyilván ez indokolja válaszom mindössze 13%-nyi hasznosságát.
2009. dec. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

82% :

még mindig többre érteékelek egy "defektes szűz fiút, ha vannak értékrendjeit, mint egy kurafit, aki mindenkin végigment.

Nekem nem du*gásra kell a férfi (arra jó a csődör is), hanem komoly kapcsolatra. És én úgy érzem, ő a megfelelő: komoly, kedves, rendes, aranyos, becsületes.


Szóval nem mindig az a defektes, amire te gondolsz.

2009. dec. 29. 20:41
 20/24 anonim ***** válasza:
90%

Igen, az előző barátom. 28 volt, amikor velem veszítette el a szüzességét. Nem sokra rá szakítottunk (nem emiatt), megismert egy másik lányt és ma boldog férj és apuka.

Velem ő is nagyon félénk volt eleinte, de gyorsan belejött:) Az udvarlásba meg a szexbe is:)

2009. dec. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!