Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vannak olyan fiúk, akik 28 év...

Vannak olyan fiúk, akik 28 év felettiek, és még nem volt párkapcsolatuk?

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú, 30 lesz,beszélgettünk, azt mondta, hogy tetszem neki. De ennyi. Egyszer kérdeztem tőle, hogy régen volt már barátnője? És nem tudott rá mit válaszolni, iszonyat zavarban lett és elvörösödött.

Akkor most ez azt jelenti, hogy azért nem lépett még:

+mert nem volt kapcsolata vagy szűz?

+mert fél valamitől?


Lécci segítsetek, van ilyen?

Vannak ilyen fiúk férfiak 29 felett?


2009. dec. 9. 19:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
38%
Igen,vannak ilyenek nőben is,férfiban is.Valami defektje tuti van az illetőnek.Elég furcsa,ha valaki ennyi idősen szűz,ennek biztos nyomós oka van. (Szerintem még húsz felett is gáz,nemhogy 30 felé..)
2009. dec. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%
Ezek szerint nem volt még barátnője, te lehetsz neki az első!:D Nincs ezzel baj szerintem, félénk volt gondolom és így nem próbálkozott a csajoknál.
2009. dec. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
Az én bátyám 29 és szűz,de neki súly és más problémája van ami miatt a csajok nem igazán...Szal érted. Szóval én ismerek.
2009. dec. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 kolosszus22 ***** válasza:
91%

Na most azért álljunk meg egy pillanatra! Attól, hogy barátnője nem volt még nem biztos, hogy szűz!

Nekem sem volt hagyományos értelemben vett barátnőm(komolyabb, akivel jártam volna), mindig is szabad voltam és mégsem vagyok szűz, mert szexuális kapcsolatom már volt egy pár! Ált. ha tőlem megkérdik, hogy volt-e barátnőm akkor ált. én is zavarban vagyok, hogy most mit is mondjak!

22/F

2009. dec. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 kolosszus22 ***** válasza:
91%
Egyébként min változtat a dolog, ha mondjuk kiderül, hogy nem volt neki, akkor már nem tetszik v. mi?
2009. dec. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
55%

Nemt tudom hány éves a kérdező de gondolom nem olyan pasira vágyik aki tuti nem fogja tudni kielégíteni...mellesleg aki 30évesen szűz és még nője se volt azzal valami gond van! Tehát egy komoly kapcsolat vele hogyismondjam több mint kétséges...

De ez csak az én véleményem...meg azátn lehet hogy az van amit előttem mondtak: konkrétan barátnője nemvolt de dugni dugott már!

Kérdezd meg tőle!

17/F

2009. dec. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

na, ma ismét együtt voltunk, és rákérdeztem, és mondta hogy még nem volt nővel. És őt zavarja, de ez van.

De mondtam neki, hogy nem zavar:)

Úgyhogy valószínű, hogy járni fogunk, holnapra beszéltünk meg randit:)


Köszi a válaszokat:)

2009. dec. 10. 13:28
 8/24 anonim ***** válasza:

Igen, én 32 vagyok . A kutyának se kellek.:-(

32/f

2009. dec. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
58%
Igen, őket hívjuk WOW-osoknak:) Am viccen kívül minden bizonnyal vannak.
2009. dec. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%
Nah, grat:) rád vár a nemes feladat hogy az első légy neki xD
2009. dec. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!