Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 23 éves szűz lány vagyok. Gáz?

23 éves szűz lány vagyok. Gáz?

Figyelt kérdés
2014. jan. 26. 20:12
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok! Persze, könnyű már okosnak lenni, de biztos, hogy nem bántam volna meg ha hamarabb megtörténik. Nálam nem csak a párkapcsolatokra hatott ki a szorongásom, félelmeim, hanem az egész tinédzser és fiatal éveimre. Én nem elvből nem feküdtem le senkivel korábban, hanem mert alkalmam nem volt rá annyira magamba zárkóztam, magamba fordultam. Így szintén a 30-hoz közeledve a fél karomat odaadnám ha normális, vidám tini korom lett volna, és nagyon fáj, hogy már nem tudom visszahozni azokat az éveket. Szóval nálam nem csak a szüzességről van szó, hanem komplexebb a dolog.

Én egyébként sosem hittem az "igazira várás"-ban, szerintem ez fölösleges is, túl van misztifikálva. 99%, hogy nem azzal fogsz megöregedni akivel elveszted, szóval szerintem elég ha kívánjátok egymást, mindketten akarjátok és később szép emlékként marad meg. Így volt velem is, bár nagyon jó volt a sráccal akivel végül megtörtént, de már nem vagyunk együtt.

2014. jan. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
Kösz szépen,igyekeztem igyekezni.És tényleg elég ostoba csóró világ,inkább az emberek azok.Egyet tudok érteni az utolsó válasszal is.Ebben hasonlítunk,én is a szorongásos,befordulós cipőben járok,plusz még erre jön a kérdező által említett erkölcsösség.
2014. jan. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 szamo77db ***** válasza:
Nem gáz! Tisztellek érte.
2014. jan. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim válasza:

Én a 24.szülinapom előtti hétvégén veszítettem el. Sajnos valamiért sosem mertem kezdeményezni a fiúknál. Aztán mikor a barátommal megismerkedtem, tudtam, hogy valami elindult, mert hihetetlenül jól kijöttünk. 4. hónapja jártunk, mikor megtörtént, és nem bántam meg, hogy vártam. Azóta is együtt vagyunk, és együtt akarjuk leélni az életünket. :D

Ja és mikor a 3. randin bevallottam neki, hogy én "kis tapasztalatlanka vagyok" ( gondoltam elmondom neki, mert ahogy haladtunk előre, már nagyon látszott rajtam, hogy ismeretlen terepen járok), ő azt mondta, hogy emiatt e szégyelljem magam, ez egy BECSÜLENDŐ DOLOG :D

2014. jan. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim válasza:

Először is gratula !!!!

Másodszor döntsd el magad.

A szüzességed a legnagyobb kincsed

és gondolom azt csak annak szeretnéd majd odaadni

akit legjobban fogsz majd szeretni

és akivel le éled majd az életed.

Akkor meg minek adnád oda másnak trófeának ?

A díszes társaságod meg csak heccel mert ez a divat.

De aki komoly barátod az nem tesz ilyet veled.

Remélem tudsz dönteni és helyesen cselekszel.

2014. jan. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim válasza:

Ja és még annyi hogy ha elherdálod a szüzességed akkor mit adsz és fogsz mondani annak aki életed párja lesz.

Téged szeretlek de a szüzességem már elszélhámoskodtam mert ez a divat ???? Szerinted ????

Nem kell a divat után menni minden esetben.

2014. jan. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
Utolsónak minden tiszteletem.Lenne hova fejlődni a nagy átlagnak hozzád képest.A kérdésre már válaszoltam.
2014. jan. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim válasza:
„A szex túl különleges ajándék ahhoz, hogy elpazaroljuk.”
2014. jan. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 A kérdező kommentje:
köszönöm :)) és nem azért mert ezt akartam hallani, szerintem elfogadtam minden nézőpontot, véleményt, azt is amivel nem értettem egyet. Igazából úgyis mindenki másra allapoz egy kapcsolatot, van akinél a szex a dőntő tényező és a mai világban nagyon sokmindenkinél.
2014. jan. 31. 19:10
 60/63 A kérdező kommentje:
ezek a válaszok legalább normális alapokra vannak helyezve, amikkel azért tudok egyetérteni mert nem azt sugallja hogy a szex csak élvezet, hanem egyfajta erkölcsiség is van a szüzesség mögött. ez megint felfogás kérdése, aki más elveket képvisel, akinek nem számit különösebben hogy kinek adja oda magát, csak jó legyen, az úgysem érti. de úgy imádom mikor az emberek ilyen baromságokat mondanak hogy legalább ha majd odaérek hogy megtalálom az igazit, már profi lehetnék az ágyban.... ezeknek csak a szex számit.... de annak aki számomra az igazi, annak ugysem a szextudásom lesz a fontos, mert én nem olyan embert keresek aki erre épiti a kapcsolatot. sokkal inkább szeretném a személyiségemmel elvarázsolni, mint a szextudásommal, társat keresek, nem szexpartnert.
2014. jan. 31. 19:22
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!