Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 23 éves szűz lány vagyok. Gáz?

23 éves szűz lány vagyok. Gáz?

Figyelt kérdés
2014. jan. 26. 20:12
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy együttérzek ?? A sajnálat az nem ezt jelenti, hanem azt, hogy nem lennék a helyedben, mert szar lehet. És nem, nem nézlek le, de lehet, hogy a körülötted lévő emberek sem tartanak gáznak, csak te tartod magad annak és ezért hiszed azt, hogy mindenki cikiz, pedig nincs így.
2014. jan. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
Gondolom te már azt is cikizésnek éled meg, ha a barátnőid a szexről faggatnak. Pl, hogy: "miért nem volt még?" vagy esetleg, hogy "nem hiányzik?"
2014. jan. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim válasza:

Utolsó: Nem kell sajnálni, majd megtalája az igazit, akinek testileg-lelkileg odaadja majd magát!


Kérdező: Ugyanebben a cipőben jártam én is, mint te. Volt egy barátom, akivel fél évig voltam együtt, de nem adtam neki oda magam, elhagyott. Majd több év egyedüllét után, rámtalált az igaz szerelem, és áldom az eszem mai napig, hogy nem adtam az előzőnek magam, nem érdemelt(e) meg! 21.5 évesen vesztettem el a szüzességem, szóval te is megtalálod majd az igazit, csak türelem! ;)

2014. jan. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:

nem voltak régen előítéleteim. 74%-os 8-15 exük volt sokszor a nőimnek. lotyókkal már nem kezdek, alkalmatlanok kapcsolatra. 30 felett normális értékrendű 20-30 évessel kezdenék. mivel sportos vagyok, művelt, képzett, ezért nem reménytelen a helyzetem :)


nincs kettős mérce, én az elsőnél is leálltam volna örökre. nem úgy alakult.

2014. jan. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 A kérdező kommentje:

a sajnálat negatív jelentéstartalommal bír, ha jobban belemegyünk. az emberek nem bántásnak szánják, de valójában senki sem szereti ha azt mondják hogy "sajnállak".

nem, ha a baráti körömből kérdezi vki, akkor nem, tudom hogy ők ezt nem negatívan kezelik. 2-3 ember, akinek emlitettem hogy szűz vagyok, az kigúnyolt.

2014. jan. 26. 20:52
 26/63 anonim ***** válasza:
Épp ez az. Nem tudom, hogy neked milyen az értékrended, de nem okés, hogy ismeretlenül csak azért mert tudod, hány pasival voltam már rögtön lelotyózol. Nem vagyok lotyó.
2014. jan. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:

De mi az, hogy kigúnyolt? Komolyan érdekel, hogy mit mondtak neked, amit te gúnyolásnak vettél...

Igen, persze, hogy negatív a sajnálat, mivel szerintem negatív az, hogy még szűz vagy, de nem olyan értelemben, hogy gáz és ciki, hanem olyan értelemben, hogy rossz ebből kimaradni.

Ciki csak akkor lesz ez, ha te is úgy érzed, hogy az.

2014. jan. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
akkor pszichésen beteg vagy. nekem mindegy mi az ok.
2014. jan. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:

Szerintem sem az, és nem kell foglalkozni az ösztönlényekkel, mint aki itt is hirdeti a igét, hogy "hú de sz.r neked"!


Nem csak ebből áll az élet.

2014. jan. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
Én sem mondtam, hogy csak ebből áll. De ha annyira jó lenne szűznek lenni, akkor miért nem tartogatja a legtöbb ember az esküvőig? Vagy sőt...ne is szexeljetek soha.
2014. jan. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!