Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 23 éves szűz lány vagyok. Gáz?

23 éves szűz lány vagyok. Gáz?

Figyelt kérdés
2014. jan. 26. 20:12
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
Nem az! :)
2014. jan. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
esküvőig azért nem, mert nem biztos, hogy illenek egymáshoz.
2014. jan. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
Ti mondjátok, hogy nem fontos a szex, akkor miért kellene összeilleniük szexuálisan, ha egyszer az a fontos, hogy szerelmesek és minden más passzol...-.-
2014. jan. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:

hülyeség, sehol nem állítottuk hogy a szex nem fontos!


fontos része egy érzelmeken alapuló tartós kapcsolatnak amiben a lotyóknak nincs sok része :D

2014. jan. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 A kérdező kommentje:

30as, az a baj hogy te végletekbe gondolkodsz. nálad vagy szűz valaki élete végéig (vagy sőt, ne is szexeljetek soha), vagy belemegy egy éjszakás kalandokba. Amúgy tök jó hogy különbözőek vagyunk, mert megtalálja minden zsák a foltját. Felfogás kérdése az egész. De ha több érvet nem tudsz felhozni hogy miért nem jó szűznek lenni azon kívül hogy kimaradok egy jóból, ismétlem ezer jó dolog közül akkor nem vagyok kíváncsi a válaszodra! ez nem érv.... én az életben más dolgot is tudok élvezni. nyilvána szexet nem pótolja semmi, de ha majd annyira nem bírok a puncimmal, akkor szólok a szomszéd srácnak :P

egyébként ha holnap kezdek neki a szexuális élet aktiválásához, akkor is lesz időm behozni a lemaradást. nálam a minőség a fontos, nem a mennyiség.... :)

2014. jan. 26. 21:13
 36/63 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod.
2014. jan. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
Már nem azért de ha belegondol 12 pasi 5 év alatt nem egy nagy mennyiség... főleg ha azt nézed, hogy már 2 éve nincs barátom. De ti tudjátok.
2014. jan. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
Miért is nem jó érv ez ? Megmondtam neked, hogy nem ciki szűznek lenni, de nem is jó. Most komolyan, mi a bajod ezzel a válasszal? Nem tudok több érvet felhozni, mert nincsen több érv a szex mellett, csak az, hogy jó.
2014. jan. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
90%
12 pasi egy életre elég. egy értékes, érzelmes nőnek.
2014. jan. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
Értékes és érzelmes nő vagyok és még se elég. Na erre varrjál gombot. -.-
2014. jan. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!