Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 23 éves szűz lány vagyok. Gáz?

23 éves szűz lány vagyok. Gáz?

Figyelt kérdés
2014. jan. 26. 20:12
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:

Mert ronda vagy!


tapasztalat...

2014. jan. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
0%
23 évesen már csak azok a lányok maradnak szüzek, akik rondák.
2014. jan. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:

A környezeted értékrendje korcs, azért piszkálnak.

Képet esetleg küldesz? Kiváncsi vagyok :)

2014. jan. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
mert csak annak hiszed magadat
2014. jan. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs semmi szégyellnivaló az egy éjszakás kalandban, azt is lehet normális ember módjára tenni. Amúgy meg a szüzességünket nem feltétlenül kell azzal elveszíteni aki iránt érzünk is valamit. Viszont célszerű nem azzal leélni az életünket akivel elveszítettük a szüzességünket. Úgy kell kezdődnie egy komoly párkapcsolatnak hogy már mindkét félnek van előtte szexuális és párkapcsolati tapasztalata.

Nem géz szűznek lenne akár melyik korban elfogadható, de egészséges ember kívánja a szexet. Ha te nem kívánod abban sincs semmi elítélni való de olyan embert is el kell fogadni aki jobban kívánja, addig amíg megválogatja partnereit.

2014. jan. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:

Rajtad áll ha nem érzed nyűgnek akkor nem is az.Hogy mások mit mondanak nem kell vele foglalkozni,de nyilván a mai világban inkább elítélik ezért az embert,nem kell meglepődni meg mást várni a sok romlott erkölcsűtől.Az én ismerőseim ezért nem is tudják.

26 vagyok fiú szoboszlóról és szűz lánnyal szeretném elveszíteni.

2014. jan. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
Valószínű kiírok egy olyan kérdést hogy 26f vagyok hszobról de már jó lenne rajta túl lenni,hasonlóan tapasztalatlan lánnyal szeretném elveszteni.Segítsetek már megfogalmazni.
2014. jan. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek, én 22 évesen vesztettem el a szüzességemet, de később bántam, hogy nem történt meg előbb. Túl későn kezdtem élni az életemet, előtte félénk, gátlásos, szorongó kislány voltam és emiatt sok mindenből kimaradtam. Nem azt mondom, hogy 13 évesen már aktív szexuális életet kell élni, de én már mondjuk 16-17 évesen érett lettem volna rá, vágytam is rá, csak különböző okok miatt nem mertem azt tenni amit szerettem volna.

Ha nálad nem ez a helyzet, hanem tudatos, hogy idáig őrizgetted a szüzességedet, akármi legyen is az oka akkor nincs azzal semmi baj.

2014. jan. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 A kérdező kommentje:

utolsó, tudod ez az amikor azt mondja az ember hogy utolag könnyű okosnak lenni :)) ugyértem hogy lehet hogy ha hamarabb elveszited, akkor meg azt mondod hogy várhattál volna még vele.... bár nem tudom. attol függ. ha volt egy igazi, bizalmon meg szerelmen alapulo kapcsolatod és azért nem feküdtél le a pároddal, mert nem mertél a gátlásaid miatt akkor értem a megbánásod.

egyébként detto, félénk, szorongos, gátlásos. de nekem a szüzesség nem ehhez társithato, hanem az erkölcs, meg elvek.... olyannal akarom akivel teljesen egy hullámhosszon vagyok testileg, lelkileg. és büszke is voltam rá, de ahogy betöltöttem a 23at, meg ahogy megy az idö, egyre inkább attol félek hogy nem találom meg az igazit :( nem akarok 30 éves szüz lenni. 22 évesen még azt mondom hogy bájos, aranyos.... de lassan közelebb vagyok a 30hoz mint a 20hoz..... kisebb nagyobb tulzással :)

2014. jan. 27. 23:32
 50/63 A kérdező kommentje:
46, nagyon jól megfogalmaztad, egyetértek veled! köszi a hozzaszólást. igazábol ha jobban belegondolok akkor senkineksemmi köze hozzá. persze, jogos kérdés hogy akkor minek kötöm más orrára.... ha megkérdezi vki, helyzet adja hogy lehet válaszolok őszintén. de annyira már nincs köze hozzá hogy kigunyoljon. az én dőntésem, én szüzességem. másnak is van/volt, ha nem ért egyet velem, akkor csinálja máshogy. csak nem értem miért jó beleszólni ilyeneket hogy hat ez nem egészséges meg hasonlók....hülye a világ...
2014. jan. 27. 23:36
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!