Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első alkalommal milyen pózban...

Első alkalommal milyen pózban érdemes csinálni "azt"?

Figyelt kérdés
Szűz pasi vagyok, és arra lennék kíváncsi, hogy mit tanácsoltok, milyen pózban csináljuk azt a bizonyosat azzal a bizonyos lánnyal??? köszi a segítséget!
2008. júl. 16. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lány is szűz misszionárius póz de ha nem akkor jó lesz a lovagló is.
2008. júl. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
98%

hogy tudom utalni ezt a szot: "azt"?!

az a bizonyos lany jo esetben a szerelmed, igy adja magat a helyzet, hogy nem "azt" fogjatok csinalni, hanem talan szerelmeskedtek. ellenkezo esetben csak dugasrol lehet beszelni :(

mi a misszionariussal kezdtunk, igen egyszeru, odafersz szinte mindenhez es mindket felnek kellemes (ido utan a fiu laba elallhat ugyan, de eleg ritka)-igaz a leany ciklojat kezzel igy nehez izgatni, bar sokuknak igenye. e-mellett egyik baratom arra eskuszik, hogy a lany legyen felul te pedig fekszel, igy o iranyithat s elsore nem faj annyira.

amugy ahogy eppen a legkellemesebb nektek, ha ott leszel rajosz

2008. júl. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nem is kéne szeretkezned amíg le sem mered írni ezt a szót!!!!
2008. júl. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
73%
hát sztem az ha a csaj lovagol a fiun,nem a legjobb elsönek,nekem pl fájt....sztem te legyél felül:)
2008. júl. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
Sok lány szerint tökjó hogy először lovaglóban csinálta, mert ő irányít... De szerintem ahogy a helyzet adja magát.
2008. júl. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!