Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit lehet "rosszul" csinálni...

Mit lehet "rosszul" csinálni az első alkalommal?

Figyelt kérdés
Sokan mondják hogy nem szeretik a szűz lányokat inkább a tapasztaltabb nőket.De mivel még szűz vagyok nem igazán értem ez mit jelent pontosan.Mi az amit egy tapasztalt nő jobban tudhat mint egy kezdő?
2009. ápr. 18. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy tapasztalt nő mindenképp többet tudhat, mi jó egy pasinak,hogy kell mozogni, stb. Azért szeretik az olyan nőket,mert ugye egy szűz lánnyal sokat kell "kínlódni"..de szerintem ezt csak az olyan pasik mondják, akik csak dugni akarnak. Egy komoly fiú szerintem szereti a szűzeket,mert maga az a tudat,hogy más nem ért hozzá és csak az övé, és ő neki az első,az nagyon jó dolog. Legalább is a barátom örült neki,hogy nekem ő volt az első. Ne aggódj, ha normális fiút fogsz ki, büszke lesz rád, és ki fogja várni, amíg felkészülsz az első együttlétre!
2009. ápr. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

elég sok mindent tudthat egy tapasztalt, mivel m,ár megtapasztalta azt, amit egy kezdő nem.

pl jól ismeri sajhát magát, tudja mennyire tudja nyújtani az időt, tudja mire számíthat a pasitól és az is érzi, jhoyg mi kell a párjának, mert olyan jelzéseket ad, amiket nem lehet elméletben tudni és rögötn fergetegesen produkálni. mint mindenben a szexben is fontos a gyakorlat. ez nem egyenlő azzal, hoyg egy szűz lánynal a pasinak nem jó !! csak figyelmesebbenek kell lennie, és lehet, hoyg pl. egy férfi türelmetlenebb, aakor a szűzlány nem neki való és kész.

2009. ápr. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

Szerinted miben lehet jobb egy olimpikon biciklista, mint az, aki most kapta meg az első cangáját? :)


Valamint a szűz lányokat iszonyat sokáig kell fűzni, amíg megfekszenek. A tapasztalt elől már nekünk kell menekülni. :)

2009. ápr. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2009. ápr. 19. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!