Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon úgy néz ki, hogy ezen...

Nagyon úgy néz ki, hogy ezen a héten elvesztem a szüzességemet egy szintén szűz csajjal! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy már mindketten elég érettek vagyunk a barátnőmmel az első együttléthez...:) Már csak az a baj, hogy úgy tűnik, hogy ezen a héten fog megtörténni a NAGY dolog és én nagyon félek...:-O Várom a hasznos recepteket...
2008. júl. 15. 22:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
82%
Hát.. most nem azért.. egy lány sztem jobban megbecsüli aki 18 évig tartogatja, ,mint aki már 14 évesen éjjel nappal szexel..már nem azért.. Meg nem olvastad h a fiú barátnője 15 éves? és szerintem normális annyira hogy a lányt is figyelembe vesz.. meg nem a punci miatt fél, hanem hogy nehogy elrontson valamit, meg hogy a barátnőjének ne fájjon.. te lehet hogy egy olyan lánnyal fekszel le egész nyáron akin már végig ment 3 focicsapat..erről ennyit.. ! szóval sok sikert a kérdezőnek még 1*:D ( A 3. válaszadó voltam:D)
2008. júl. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
9%

Olvastam, hogy 15 éves a barátnője és biztosan nem kurva hogy 18 éves pasikkal kavar :D

Mellesleg honnan állapítod meg, hogy szűz vagyok kisanyám? Na? 25 évesen is mondhatom, hogy szűz vagyok és örülnek neki a lányok. Attól még, hogy nem úgy van az nem jelent semmit.

2008. júl. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
8%

Erről mennyit amúgy kisszivem? Hozzad a mérleget azt mutasd meg mennyit! Felőlem akár egy egész bivajcsorda is átmehetett rajta, a lényeg hogy amíg velem van nem csal meg és elvagyunk egymással (amúgy én voltam neki az első mert bizony vérzett meg ordított az első alkalomnál, húdeszarisvolt..).

Vagy netán neked már az is baj lenne hogy a párod múltjában kivel-hányszor feküdt le? Tehát neked mindenki tartogassa magát mert te úgy kivánod? Önző ribanc vagy és ottrohaggyál ketté ahol vagy.

2008. júl. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
17%
Hát.. képzeld nem vagyok ribanc és nem rohadok szét ne örüljél! Jajj.. végre találtál magadnak egy szűz lányt :O..milyen véletlen.. hát..figyelj ez a fiú tuti hogy szűz legalábbis ha nem lenne az akkor nem írna ki ilyet ide, hiszen akkor tudná hogy mit kell csinálni..Amúg yremélem elhagy a barátod egy másik pasa miatt, mert nem akar egy ilyen tróger állattal együtt lenni:-P erről ennyit.. de majd ne szaladjál anyucihoz sírni.. bár..kinézném belőled..
2008. júl. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
19%
jah és nekem ne mond azt hhogy kisszivem, mert idősebb vagyok:D mondjuk nem sokkal de mindegy:D
2008. júl. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
33%
Nemtudom mit próbálsz oltogatni kiscsaj, de nagyon úgy tűnik, hogy irígykedsz. Álltalában azok a nők ilyen pukkancs rosszindulatúak akiket nem dugnak meg elégszer. Miért hagyna el a csajom? Imádjuk egymást és mindent megteszek neki, hogy jó legyen és sose csalnám meg mert ő van nekem, és tudod ő se fog mert amíg áll a faszom és használom is, addig nem megy máshova a szexért.
2008. júl. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
16%
Én nem oltogatlak csak vélemént nyivánítok:d és azt még lehet.. lehet hogy nemsokára viagrár lesz szükséged :D uppsz.. lehet nem is tudod mit jelentXD
2008. júl. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
33%

Biztos nem tudom...aki még faszt se látott az ne próbáljon mást ilyen "asse tudod mitjelent" oltással lenyomni :)

Na mind1 részemről ennyi volt ez a vita. Nem szeretek csajokkal veszekedni mert őket inkább szeretni kell, de az is igaz hogy ti hozzátok ki a férfiből a legnagyobb idegbajt is :D

2008. júl. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
35%
Ok.. befejeztem énis a vitát:D de ne sértegess másokat;)
2008. júl. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
97%
Tényleg frankón volt értelme feltenni ide ezt a kérdést, megint megjelent 2 seggfej aki elkezdte nyomni a süket rizsát! Én azt javaslom hogy előtte pettingeljetek sokat, csókolózás meg puszild végig a hasát combjait gyúrd egy kicsit a fenekét, meg abba is belepuszilhatsz, aztán matass kicsit a nagyajkain, majd egyre beljebb, a résénél, majd amikor már dobálja a csípőjét vagy már könyörgőn néz rád rászállsz a csiklójára és lapos nyelvvel nyalod először lassan majd amikor zihál és levegőért kapkod gyorsan, és feltétlen kombináld 2 ujjas behatolással a punciában mert nem lesz elég tág a farkadhoz, ami előfordul. Ha tocsog a létől, folyik a lábán is akkor jó lesz a valós aktus is, csak eleinte érzéssel, lassan hogy ne vedd el a kedvét, mert fájhat, legyen zsebkendő mert lehet vérzik majd egy kicsit, ha már felengedett a feszültség már lehet gyorsabban, meg váltogassátok a pózokat, ami a legjobban tetszik neki annál megmaradhattok. És előtte lehetőleg elégítsen ki kézzel szájjal vagy mindkettővel mert utána tovább fogod bírni, meg bemelegítésnek sem rossz legalább ráhangolódik kicsit. Szóval nyűgözd le hogy azt mondhassa hogy ha nem is volt fenomenális orgazmusa de mindenképpen jó volt neki, mert később annál jobban fogja kívánni, ne te legyél aki a jóra hajt mindenképpen most legyen ő a fontos!
2008. júl. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!