Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon úgy néz ki, hogy ezen...

Nagyon úgy néz ki, hogy ezen a héten elvesztem a szüzességemet egy szintén szűz csajjal! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy már mindketten elég érettek vagyunk a barátnőmmel az első együttléthez...:) Már csak az a baj, hogy úgy tűnik, hogy ezen a héten fog megtörténni a NAGY dolog és én nagyon félek...:-O Várom a hasznos recepteket...
2008. júl. 15. 22:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? És pontosan mire vagy kíváncsi? Mert ez azért elég tág fogalom.
2008. júl. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Mire vagy kíváncsi? A lényeg, hogy nem kell félni, mert akkor nem fog menni egyikőtöknek sem. És te tervezgessétek, hogy melyik nap lesz. Mindig legyen nálatok óvszer, mert ha megkívánjátok egymást, akkor mehet is a dolog.
2008. júl. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor előre is sok sikert! Ne félj, hisz mind ketten szűzek vagytok, így mindig lehet először benne egy kis baki:-) először is védekezzetek, és gyakorold előtte ( ha nem vagy biztos a dologba)az óvszer felhúzni, meg, mindig a lányt figyeld, ha szól hogy hagyd abba, vagy az arckifejezésén látszik hogy fáj neki, kérdezd meg hogy aba hagyd-e ,és hagyj egy kis szünetete! tuti menni fog! Sok sikert!

Uí: Hány évesek vagytok?:D

2008. júl. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
én 18 vagyok, a jányka meg 15... :) ...amúgy én folyton eltervezem, hogy mikor legyen az első, de valahogy sose jön össze, mindig közbejön valami...:D
2008. júl. 15. 22:46
 5/23 anonim válasza:
62%
Nem kell félni nyugi, nem lehet ez elrontani, mi is együtt veszítettük el. csak tényleg figyelj rá és tedd azt amit a sors hoz.
2008. júl. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor meg? Nagy fiú vagy menni fog;) ! Csak ne izgulj nagyon, mert szerintem mint tudod, máshova is kihathat.. :) Sok sikert!
2008. júl. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
100%

hja mi is pont igy vagyunk en lany vagyok 15 es a pasrom o 18:P mi is ezen a heten akarunk lefekudni es hat na,en meg szuz vagyokazert irok ezeket hogy lasd hogy gondolhatja a csaj a dolgokat:P.Szerintem fel egy picitt,de ha megprobalsz mindent jol osszehozni meg egy kis elojatek megoldja a dolgokt:P



sok sikert :D !

2008. júl. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
50%
bocsi..parom*
2008. júl. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
36%
Ha félsz fiú létedre, és aztmondod hogy felkészültnek tartod magad akkor közlöm hogy kurvára nem vagy az. Aki fél a puncitól az még messze nem férfi :)
2008. júl. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
8%
Úristen most olvasom, hogy 18 vagy! Én 14 vagyok és most nyáron kb egész nap dugunk a barátnőmmel. Mi az, hogy félsz a puncitól? Nyuszivagy mekfláj :D
2008. júl. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!