Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok még? Néhányszor...

Szűz vagyok még? Néhányszor megujjaztam magamat. Ettől elveszíthetem a szüzességemet?

Figyelt kérdés

mert a szüleim be akarják adatni a méh nyak rák elleni gyógyszert és félek hogy a vizsgálatok során kiderül hogy már nem vagyok szűz mert megujjaztam magam!

Létszi normális válaszokat!!!


2009. jún. 23. 14:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha tampontól,újjtól is szakad át, attól még szűz maradsz. Csak akkor nem vagy már szűz, ha egy fiú a péniszével hatol beléd. A szűzhártya átszakadhat sportolás közben is, ha jól tudom, de attól még szűz maradsz. :)
2009. jún. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi! az orvos látja hogy ha valaki már nem szűz?
2009. jún. 23. 14:14
 3/12 anonim válasza:
igen. látja. -.-
2009. jún. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A szűzhártyát átszakadhatott, de attól még azűz vagy. Egészen addig, míg egy ffi nemiszerv nem hatol beléd.

A hártyád tampontól, sporttól, bármitől átszakadhatott.

2009. jún. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
látja hát. És börtönbe zárat mert megujjaztad magad... Mért kell naponta 8ilyen kérdés?
2009. jún. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Na most mi lesz! Mielőtt orvoshoz mész, gyorsan keress egy plasztikai sebészt, aki visszavarázsolja a szűzhártyád, mert ha kiderül, hogy átszakadt a szűzhártyád...
2009. jún. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszi a választ csak az utolsónak nem ! am meg azért teszik fel a kérdéseket mert érdekli őket a RENDES válasz ! ha nem tudsz rendes választ akkor NE IS ÍR!!!
2009. jún. 23. 14:19
 8/12 anonim válasza:
100%
Szia! Én is kaptam méhnyakrák elleni oltást, nem tudom ugyanarról beszélünk e, de engem nemvizsgáltak ki :/. Ujjazás során nem biztos h átszakadt a szűzhártyád, de ezt te is láthatod.:)
2009. jún. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, körülbelül 100 kérdésben lett megválaszolva az elmúlt héten, hogy a szűzhátrya elszakadása nem egyenlő a szüzesség elvesztésével... a szüzességed akkor veszted el, ha először közösülsz férfival, a szűzhártyád bedig elszakadhat akár tornaórán is, ha gyenge...
2009. jún. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam a 14:19-es. Nem is kell megköszönnöd, ilyen kérdésre sajnos csak ilyen választ tudtam összehozni.
2009. jún. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!