Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 23 éves fiú vagyok, és még...

23 éves fiú vagyok, és még nem volt barátnőm (ez magával vonja, h. szűz vagyok :$). Hogyan sikerülhetne találni valakit? :$

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy bulikban is szoktam sokszor próbálkozni, suliban, és mivel Balcsi mellett lakom, a strandon is, de hát eddig 1x sem jött össze..:$ akik ismernek lányok, azok mind azt mondják, hogy ilyen + olyan jó pasi vagyok, és...akkor nem tudom, hogy mi a baj (hozzáteszem: sokan vannak, akik mondják, és 100%, hogy vannak olyanok, akik nem vágnak át ezzel, mert mindig ha van olyan, ami nem tetszik nekik, azt a szemembe mondják). És eddig ha 20 lánynál nem próbálkoztam, akkor egynél se, de egyszerűen nem sikerült sosem, mert "jajj, inkább barátok legyünk" meg "nem akarok pasit" és ilyen szövegekkel ráznak le...(és utána 10 perccel már másik sráccal smárolnak). Emiatt meg már baromira gátlásos is vagyok, és nem merek kezdeményezni. :( (és persze, ha kiderülne hogy még nem feküdtem le senkivel, lehet, hogy csak kinevetnének...)

Kérlek segítsetek, ha tudtok + ha van valami tanácsotok...igyekeztem leírni rendesen, de ha valami nem tiszta, akkor írjatok. Köszönöm mindenkinek. Ja, és a kritikával nincs bajom, csak ne bunkó formában, ha szabad...:$

Köszi


2009. nov. 27. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Ilyenkor korban első barátnőt éjszakai buliban nem nagyon fogsz már találni, az a réteg szemében te már lúzer vagy, esetleg el kéne kezdened némileg intellektuálisabb vizekre evezni és bálban, színházban, igényes szórakozóhelyen, munkahelyen ismerkedni, akár online társkeresőkön körülnézni.

Nekem például az egyetemen a könyvtárban sikerült megismernem 24 évesen azt a lányt, aki azóta a feleségem is lett, 19 éves koromtól pedig nem nagyon jártam éjszakai ivós bulikba, de addig elég sokat, ismerem azt a közeget is és nem tartom valószínűnek, hogy túl sok pályakezdő 23 éveshez való lány járkál ezekre az eseményekre.

2009. nov. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nincs veled semmi baj tesa!

Én is 23 éves fiú vagyok (azzal a különbséggel, hogy én 16 éves koromban veszítettem el a szüzességemet, meg hogy most is van egy három éve tartó kapcsolatom).

Sokkal többet legyél annak a lánynak a társaságában aki tetszik neked, mielőtt még megmondanád ezt neki. És majd néhány hónap elteltével -amikor úgy érzed ő is megkedvelt- próbálkozz nála.

2009. nov. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyiss sokat belejössz. 20 nő összesen? Sokan 1 nap alatt mennek oda annyihoz és néha csak egy köszön vissza. Gyakorlás és kitartás kérdése.
2009. nov. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

az elsőhöz annyit még, hogy én nem igazán vagyok ilyen színházban ülős típus...ilyen izgő-mozgó vagyok. És igazából állandóan társaság központja vagyok + jókedvfelelős. Szóval nem tudom. (Bár olvasni tényleg szeretek - és nem mellékesen azért megfogadom a tanácsod) ...mondjuk a lány barátaim, akik TÉNYLEG a barátaim - szóval ők is tanácsolgattak sokan sokfélét és mégsem jött össze. Sokak szerint nem nézek ki 23-nak, hanem 17-18nak. úgyhogy ez a helyzet.

arra pedig, h. maradjak a lány közelében, aki tetszik: én próbáltam eddig is, de ha azt csinálja, h. "jajj, barátkozzunk + utána másik hapsival nyomul", hát úgy nehéz azért...:( főleg, hogy alkatilag se tudom őket nagyon elbűvölni, mert vékony testalkatú vagyok...(nem olyan, mint a Mr. Bean, de nem tudom magam kigyúrni se + ilyenek).

szóval necces...

köszönöm a tanácsokat, rendesek vagytok, és köszönöm, hogy nem vagytok lekezelőek...tényleg segítség kell :(

2009. nov. 27. 19:37
 5/8 anonim ***** válasza:

Tudod mit haver próbálkozz itt ez nem társkereső, ez más csak próbáld ki.


www.pua.hu

2009. nov. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Először is térj a lényegre. Ne írj unalmas regényeket mert nemtudom hány ember olvassa végig. Gondolom a csajokat is untatod.
2009. nov. 28. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Haver!

Ismerős szitu, de én "még csak" 19 vok. Szerintem már ez is gáz :S Én nem nézek ki jól (ezt több csaj is állítja), dumám gagyi, kövér vagyok, és abszolút otthonúlőfajta.

Szerintem sosem lesz nőm, de neked van rá esélyed:

társaság középpontja, jó bulik, hangulatfelelős.., BALATOn.

Igyál 1 kicsit, és dobd le a gátlásaidat, és húzz meg minden csajt akivel szemeztél...!!!!!!!!!

2009. nov. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket...azóta próbáltam kamatoztatni, és örömmel írhatom, hogy végre a "szüzesség" szót csak múlt időben kell írnom :)
2010. ápr. 25. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!