Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elso szexualis elmeny? Milyen...

Elso szexualis elmeny? Milyen lesz? 27/F

Figyelt kérdés
5 honapja vagyok egyutt a baratnommel. O az elso baratnom. Nagyon szeretem es ugy gondoljuk hogy eljott az ideje hogy szorosabbra fuzzuk a kapcsolatunkat. 27 eves vagyok de sosem voltam meg novel es ezt nagyon szegyenlem. Fogalmam sincs hogy hogy mondjam el a baratnomnek. O sokkal tapasztaltabb nalam. Ha szoba kerul a dolog mindig haritok..Tanacs?
2013. dec. 23. 17:30
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Egy öthonapos kapcsolat utan Ez csak nem lesz akkora gond? A szexet ugyan kicsit "tanulni" kell, vagyis egyre jobb lesz, de azert nem olyan mint egy tananyag... A lenyeg, h bejöjjetek egymasnak, illetve az erzelmi kapcsolat is sokat dob. Lehet, h elso alkalommal is már tökjo lesz, vagy lehet, hogy csak masodik alkalommal... ebben a felállásban csak lazan belemennek, nem stresszelnek, hiszen előtted a jövő.

Azért érdekes kérdés, eddig hogyan-miért nem volt baratnőd, ebben a korban nekem sem volt ám - aztán 'rájöttem', hogy meleg vagyok, arra kell probalkoznom. True story:)

2013. dec. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Először is boldog karácsonyt.


Másodszor hatalmas gratuláció.


Harmadszor nem tudom, mert nem volt benne részem.


29F

2013. dec. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
#12:És te még életben vagy? Respect! Hogy csinálod? Áruld el kérlek,mert nekem nem fog menni olyan sokáig. :/
2013. dec. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Nem tudom egyes emberek miért csinálnak a szexualitásból ekkora ügyet.Most min változtat h nyomtad e már a farkad pinába v sem?Kb mindenkinek volt már része orgazmusban v vmi hasonlóban önkielégítés során.
2013. dec. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

5 hónap után ennyire nem ismered, hogy tudnád mit fog rá reagálni???


Amúgy a száddal mondd el, vagy már annyira felnőtt hogy megtudd ezt tenni anélkül, hogy anyukád fogná a kezedet.

2013. dec. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%

Pedig ha lenne legalább egy kis önkritikád, akkor lúzernek tartanád magad!(A 27 év miatt is, hogy 5 hónapja nem dugtad még meg, hogy el sem mered mondani te beszari!) A csaj - ha van egy kis esze - már rég levágta, de mindegy.

Bár ezt sem értem, hogy ő az 5 hónap alatt nem erőltette a dolgot? Normális felnőtt emberek rohadtul nem várnak ennyit! Ő is nyomorék?

2013. dec. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Nyilván rájött, hogy "nem stimmel veled valami", mert ha nem lennél szűz, öt hónap alatt már leteperted volna. De az nem semmi, hogy ennyit vártok ezzel, hát én megpusztulnék, ha öt hónapig nem lenne szex komoly kapcsolatban.


De a kérdésedre:

- gyorsan elmész

- annyira izgulsz, hogy fel sem áll/lelankad

- valami csoda folytán jó lesz neki is meg neked is

2013. dec. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Ja, igen: én biztosan nem várnék ennyit egy pasira, mert eléggé t.ketlennek tűnne a szememben.


Félre ne érts, nem azzal van bajom, hogy szűz vagy, hanem hogy látszólag nem is próbálkoztál eddig semmivel, pedig a barátnőd - ha lennél olyan normális, és őszinte -, sokat tudna segíteni. De hát néma gyereknek...

2013. dec. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
16-os: "Ő is nyomorék?" hát ezen még most is nevetek :DDDD
2013. dec. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, ne hallgass erre a sok szexmániás idiótára, ők egy lovat is megdugnának ha női ruhában lenne.
2013. dec. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!