Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elso szexualis elmeny? Milyen...

Elso szexualis elmeny? Milyen lesz? 27/F

Figyelt kérdés
5 honapja vagyok egyutt a baratnommel. O az elso baratnom. Nagyon szeretem es ugy gondoljuk hogy eljott az ideje hogy szorosabbra fuzzuk a kapcsolatunkat. 27 eves vagyok de sosem voltam meg novel es ezt nagyon szegyenlem. Fogalmam sincs hogy hogy mondjam el a baratnomnek. O sokkal tapasztaltabb nalam. Ha szoba kerul a dolog mindig haritok..Tanacs?
2013. dec. 23. 17:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%
úristen -_- h lehetsz ekkora lúzer?
2013. dec. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
1 perc alatt elmész öcsi arra készülj
2013. dec. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Állj elé, és mond el hogy nagyon rosszul érezd magad egy dolog miatt, mégpedig hogy te szűz vagy. Ha szeret megértő lesz sőt lehet még értékelni is fogja :).
2013. dec. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Ne hallgass a sok idiótára. Nekem az első szex majd 1 órás volt, most meg már még több :)
2013. dec. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 WheneverYouWant ***** válasza:
Mindenképp mond el.. különben ha oda kerültök rá fog jönni magától... bármilyen tanácsot adunk itt neked az nem lesz elég hogy jól csináld.. nem ahhoz hogy profin csináld, ahhoz sem hogy CSAK jól csináld. ehhez tapasztalat kell... beszéljetek előtte róla meg nézzetek meg pár filmet ki mit szeret és úgy vágjatok bele.
2013. dec. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Nem lehet elrontani. Csak bírd sokáig és ne vágj hülye képet. Figyeld a reakcióit és ami tetszik neki azt/úgy csináld ;) rá se fog jönni hogy szüz vagy
2013. dec. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Tessaa: kosz.eleg ideges vagyok a dolog miatt.

Tobbiek: nem tartom magamat luzernek.

2013. dec. 23. 17:33
 8/25 anonim ***** válasza:
0%
te nem tartod, de más igen :D
2013. dec. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
koszonom a normalis tanacsokat
2013. dec. 23. 17:35
 10/25 anonim ***** válasza:
Legjobb ha elmondod. Ha 5 hónapja veled van, akkor nem fog ezen kiakadni.
2013. dec. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!