Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért ítélik el azokat az...

Miért ítélik el azokat az emberek akik korán vesztik el?

Figyelt kérdés
Egy csomó ilyet hallok hogy:" Néz má' azt a lányt!Azt hallottam hogy 13 évesen vesztette el!" erre a másik:"Tényleg?Mekkora ku*va?" Ennek mi értelme?Mi értelme leku*vázni úgy hogy nem is ismerik?Van egy barátnőm 13 és már nem szűz de iszonyat jófej lány.Kedves,tisztelet tudó és világ életében kitűnő tanuló volt.Mindenki szereti.Mégis leku*vázzák miért?Mi dolga ezzel a másiknak?

2013. dec. 23. 00:23
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Nem tudom, lehet itt mások az emberek, de nagyon sok emberrel jóban vagyok és a közvetlenségemnek hála velem is megosztóak sokan, de olyat nem tudok senkiről, hogy egyéjszakásban vesztette volna el. Én meg lassan egy éve együtt vagyok a barátommal, akire ráaggatják majd szerintem ezen az oldalon a pedofil jelzőt, mert 18 éves. 18 évesen nagykorú, de nem felnőtt egy ember szerintem. Gyakran még testileg sem!

Amit amúgy nem szeretek, az az, hogy sokan megmondják, hogy kötelezően meg fogom bánni. Márciusban vesztettem el, még csak nem is fájt és mivel én több hangsúlyt fektetek az érzelmeimre nekem nagyon tetszett. Arról nem is beszélve, hogy itt elterjedt az, hogy meztelen képeket küldjenek magukról a 13-14 éves lányok. Van egy exem, akivel jó baráti viszonyban vagyunk, ő viccből elküldözgeti nekem, én a bátyámnak, hadd röhögjön. Szerintem ez a meztelen kép közzététele százszor qrvásabb, mint az, hogy lefeküdtem a barátommal. A képet több százan, ezren láthatják, engem viszont csak a barátom tapasztalt meg.

2013. dec. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
régen is volt aki ilyen fiatalon vesztette el csak akkor nem prestige-ből és nem kürtölték szét
2013. dec. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

hogy a kutyagatyaba vestettekvolna regen el 20 evese, amikor mindanziunk nagyszulei, dedszulei 15-16 evesen szultek mar....


nagymamam 1924-ben szuletett, elso fia 1942-ben. ki lehet szamolni, hogy ha nem o a Szuz Maria, akkor 17 evesen mar nem volt szuz.

2013. dec. 30. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

2014-tol legyen kotelezo egy nyakba akasztott tablaval jarni rairva, hogy szuzek vagyunk-e, hany evesek vagyunk, s ha nem vagyunk szuzek, mikor vesztettuk el.


amugy elvesziteni valamit meg odaadni valamit nem ugyanaz.

2013. dec. 30. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:

Szerintem a szex nem a tinédzsereknek szól hanem a felnőtt és érett személyeknek.

Nem helyeslem a 20 év alattiak számára, mert könnyen megbánhatják.

2013. dec. 30. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Miért ítéljük el aki korán veszti el?

Én is elveszthettem már volna csomószor egyrészt kaptam idősebb szép csajoktól ajánlatokat másrészt a barátnőimmel is ,de nem tettem mert tudom, hogy így szerelem nélkül az egésznek nincs értelme amikor volt szerelem akkor meg fiatalnak éreztem magam hozzá.

Azért nézem le őket mert annyi akaraterő nincs bennük,hogy ne tudjanak 13 évesen ellenállni, 13 évesen még a testrészeik sem fejlődtek ki.

Aki 13 évesen nem szűz az számomra csak egy húsdarab.

Azért mert nem állt ellen és ez tesz minket különbbé az állatoknál. Meg szerintem elég nagy képmutatás elveszteni 13 ,de még 15 évesen is a szüzességet.

Hogy olyanok legyenek mint a felnőttek meg úgy öltözködnek mint a 40 éves utcalányok .

13 évesen meg ne magyarázza nekem senki a szerelmet mert nincs az biztos.Meg az szerinted nem képmutatás, hogy ennyi idősen drogoznak, cigiznek, night clubokba meg kocsmákba járnak?

Esetleg, hogy 13-15 évesen a melleiket mutogatják stb...

A kedvencem és a legszánalmasabb minde közül amikor egy 13 éves lánynak "szerelmi bánata van" és a facebookon siránkozik meg ott sírja ki magát, hogy: "mekkora tapló meg nem is tudja mit érzek " valamint ,hogy a világ mekkora szar és akkor ott barátnők százai jönnek sajnálni, hogy : "segénykém"



[link]



16/F

2014. febr. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Khm… 13 évesen mennyire komoly egy kapcsolat? Ha pl már 1 éve együtt vannak, azaz 12 éves kora óta, akkorse lesz komoly, mert még KISLÁNY. Ilyenkor még azis korai, hogy pasizik, nemhogy szexel. De gondolom nemis egy éves kapcsolat után vesztette el, hanem hamarabb ;)

Ismerek pár ilyen csajt, akik 12-13 évesen vesztették el… most mindegyik 14-15 éves, és igen, mindegyik egy k...a lett az ismerőseim közűl. Az egyik már annyi pasival volt, hogy megszámolni se tudja, a másik együtt van egy 11 évvel idősebb sráccal, aki mellette 2 csajjal kavar, és még ilyenek.

Mind nagyon érett gondolkodásra vall, mondhatom :)

Egyébként meg azt a pasit se értem, aki képes lefeküdni egy 13 éves kislánnyal. Pláne, ha 20-onéves, mint az egyik ismerősőm esetében…

De tényleg, hova süllyedt ez a világ…

2014. febr. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

" Remélem a felnőttek utánzásába nem kerül bele ez az undorító előítéletesség. Amúgy ezzel jár, engem is qrváznak, de lepereg. Szerintem nagyon emlékezetesen vesztettem el és nagyon jó élmény volt. "


Lepereg mint az esővíz na persze........

Biztos, hogy nem véletlenül.....

2014. febr. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
King-gel kell egyetértenem .
2014. febr. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
44%

Én sosem értettem miért ítélik el őket.

15 évesen vesztettem el a szüzességem, lenne aki már ez alapján elítélne. Pedig fél évig jártam előtte a fiúval, utána pedig még évekig jártam vele. Azóta nem voltam mással.


L19

2014. márc. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!