Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért ítélik el azokat az...

Miért ítélik el azokat az emberek akik korán vesztik el?

Figyelt kérdés
Egy csomó ilyet hallok hogy:" Néz má' azt a lányt!Azt hallottam hogy 13 évesen vesztette el!" erre a másik:"Tényleg?Mekkora ku*va?" Ennek mi értelme?Mi értelme leku*vázni úgy hogy nem is ismerik?Van egy barátnőm 13 és már nem szűz de iszonyat jófej lány.Kedves,tisztelet tudó és világ életében kitűnő tanuló volt.Mindenki szereti.Mégis leku*vázzák miért?Mi dolga ezzel a másiknak?

2013. dec. 23. 00:23
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld, kedves kérdező, én is 14 évesen vesztettem el, ennek ellenére nagyon nem tartom helyesnek, ha valaki ilyen korán szexuális életet él. Nem bántam meg, nem csinálnám vissza, de tudom, hogy várhattam volna vele. Szerelem, megbízhatóság, kedvesség ide vagy oda, egy 13-14 éves még GYEREK. Testileg már lehet érett, de lelkileg még semmiképp sem. Nem szokásom k**vázni senkit, ettől függetlenül rettentően megriaszt, és beteg dolognak tartom, hogy ilyen fiatal kislányok szexeljenek. Unokatestvérem most 13, ha megtudnám róla, hogy ilyet tett, egy világ omlana össze bennem. Bár ez gyakorlatilag kizárt, mert hála istennek, valami csoda folytán ő azon ritka gyerekek közé tartozik, akik nem képzelik magukat 10 évvel idősebbnek.
2013. dec. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
19%
Remélem a felnőttek utánzásába nem kerül bele ez az undorító előítéletesség. Amúgy ezzel jár, engem is qrváznak, de lepereg. Szerintem nagyon emlékezetesen vesztettem el és nagyon jó élmény volt.
2013. dec. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Azért k...vázzák őket mert aki ilyen korban veszíti el az nagyon ritkán teszi ezt tartós párkapcsolatban és legalább pár évig (ha nem is élete végéig) tartó szerelemben. Emiatt pedig aki ilyen korban veszíti el az 10-ből 8-szor irtózatos nagy ribi és a maradék 2 eset az, amikor tényleg szerelemből tette.


És egyetértek a kettővel előtti válaszolóval aki szerint túl fiatal még ebben a korban az ember. Ez az amit csak akkor ért meg az ember, amikor már felnő, hogy valójában milyen felnőttnek érezte magát tizenévesen és mennyire nem volt az. Még akkor sem ha rengetegen mondták neki, hogy milyen komolyan és felnőttesen gondolkodik.

2013. dec. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
86%

Ne mondja már nekem senki, hogy 13 évesen testileg-lelkileg valaki készen áll a szexre... Atya úristen...

#3

2013. dec. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
73%
13 évesen szerelem, ha ha ha, jó poén!
2013. dec. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Hát azért ku**ázzák le azokat akik 13 évesen vesztették el mert a nagyja egy éjszakás kalandba vesztette el a szüzességét és ezért azt gondolják hogy minden 13 éves Ku**a más részt elég éretlen ehhez egy 13 éves hiszen Csak egy kislány én 13 L vagyok és én még jövőre se a sze*el foglalkoznék max fiú barátra vágynék!!
2013. dec. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
6%
Annyira utálom, hogy egy 13/14 éves lány le van k.rvázva, ha már nem szűz, de az meg senkit nem érdekel, hogy mégis ki dug meg egy ilyen idős lányt. Sőt, az ilyen idős fiúkat sem szekálja senki, ha már lefeküdtek valakivel, szóval had csináljon már mindenki azt, amit akar... Olyan könnyen rá van aggatva már mindenkire a r.banc jelző...
2013. dec. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

utolsó!Maximális egyetértésem

2013. dec. 23. 22:52
 19/32 anonim ***** válasza:

érdekes, mi nem bontottuk nemekre a kérdést :D


ez csak önigazolás

2013. dec. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Na ne nevettess, hogy nem bontottátok nemekre a kérdést, amikor majdnem mindegyik válaszban benne volt a k..va szó... Vagy, ha tényleg nem bontottátok nemekre a kérdést, akkor emelj már ki egy olyan választ, ami az ilyen korú fiúkat tünteti fel rossz fényben!
2013. dec. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!