Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az nagyon gáz, ha ez életem...

Az nagyon gáz, ha ez életem vágya? (28/F)

Figyelt kérdés

Tehát mindig is az volt életem vágya, hogy egyszer olyan barátnőm legyen, akinek én lehetek az első.

Egy olyan lány, aki nekem adja a szüzességét.

Sajnos ez a vágyam még nem teljesült és így 28 évesen már nagyon úgy fest, hogy soha nem is fog.

Szerintetek van még esély rá, vagy már végleg lemondhatok az álmomról?



2013. dec. 5. 21:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
Ez azért nem ma kezdődött, és nagyon egyszerű statisztikai okai vannak: a lányok 80%-ának a fiúk 20%-a veszi el a szüzességét, majd később is a fiúk 20%-ánál cserélődik - egyfajta sajátos rotációs rendszerben - a lányok 80%-a. :D Olyan ez mint régen, amikor a királyoké volt az első éjszaka joga, csak ma kicsit több "király" van, bár én más néven emlegetném őket...
2014. márc. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim ***** válasza:
Úgy érted az erősebb férfi a nyerő?:) mint az állatvilágban?
2014. márc. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 Noydra ***** válasza:
100%

Persze, mert a ferfiak 80%a szűz.

Hihető statisztika.:D

2014. márc. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 anonim ***** válasza:
36%

több fajta indíttatás is lehet e mögött.

1.azért akarsz érintetlen virágszálat,mert tapasztalatlan és így ki tudod használni a naivitását a tapasztalatlanságát,uralni tudod.

2.nem szereted a használt cipőt.

3.rettegsz az összehasonlítástól,amit a nem szűz lány az előző partnereivel átélt.


ezek közül a 2. még megérthető az 1. és a 3. viszont csak simán alacsony önbecsülés.

2014. márc. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 anonim ***** válasza:
67%
Használt cipő? xD Én mindig egy kosár almára gondolok: abból is szívesebben venném ki azt, amibe még nem haraptak bele. :D Persze tisztában vagyok vele, hogy azt "drágábban adják" és azért többet is kell dolgoznom. Ha pedig boltban veszel valamit ott se szívesen viszed el a kiállított darabot, inkább azt amelyik még bontatlan, gyári csomagolású.
2014. márc. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 anonim ***** válasza:
44%
Hát, szerintem túl sokszor nézted gyerek korodban a Hófehérkét. Nem mindegy, hogy szűz-e ???? Fölöslegesen bonyolítod a saját életed apámfia....
2014. ápr. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 anonim ***** válasza:
88%

ne foglalkozza parasztokkal. simán lehetséges.

mondd el a csaj ismerősidnek hogy ilyet keresel. ha neked ez jön be állj ki magadért és ne foglalkotta csürhével. Én szorítok. nem mindekinek álma hogy szabvány életet éjen új kocsival meg két gyerekkel akita mekibe hord mer az "menő"

este meg baratok közt. fúj.

2014. ápr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 anonim ***** válasza:
ez a te életed élda vágyaid és álmaid..kit érdekelnek mások?
2014. ápr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 anonim ***** válasza:
megint csak egy példa :) én lassan 23 vagyok és szűz. 1 hónaposak vagyunk a barátommal és ő 29 éves. ha minden ilyen szépen halad akk nekem ő lesz az első :)
2014. ápr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 anonim ***** válasza:
simán sikerülhet :)
2014. ápr. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!