Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most akkor ez elvette a...

Most akkor ez elvette a szüzességemet?

Figyelt kérdés

Nagyon kivagyok.. na szóval elmentem a nőgyógyászhoz és ő nem kérdezte hogy szűz vagyok-e. gondoltam nem számít ezért nem említettem. és aztán elővette az a bazi nagy vizsgáló izét és felnyomta.. nagyon fájt, mondtam is és azt mondta hogy vérzik szóval abbahagyja. hát b__asszus jóhogy vérzik.. nem kérdeztem rá de most egyre jobban félek, mert azóta is van egy kis vérzés meg alhasi fájdalom mint mielőtt menstruálok. nem sok kétségem van afelől hogy ez 'elvette' a szüzességemet.


és most mit tegyek, hogy tegyem túl magam rajta? :'( tudom hogy hü__lyén hangzik de most undorítónak érzem magam. mintha kb megerőszakoltak volna. nem is akartam elveszíteni soha a szüzességemet, ez az egyetlen amim volt (de tényleg) és most... most mit tegyek? :'( legszívesebben megölném magam...


2013. nov. 26. 22:12
1 2 3 4
 31/33 Laylah ***** válasza:
Inni kell, bioboltokban lehet kapni, vagy nyáron akár szedni is lehet, annak sokkal erősebb a hatása, mint a szárított változatnak.
2013. nov. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 Rékcsi ***** válasza:
Abból ülőfürdőt is csinálhatsz, nézz utána a neten :)
2013. dec. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

":'( legszívesebben megölném magam..."


Segítsek? Éretlen tini.


Szűz vagy fogd már fel, mert fallosz nem járt még benned.

2013. dec. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!