Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most akkor ez elvette a...

Most akkor ez elvette a szüzességemet?

Figyelt kérdés

Nagyon kivagyok.. na szóval elmentem a nőgyógyászhoz és ő nem kérdezte hogy szűz vagyok-e. gondoltam nem számít ezért nem említettem. és aztán elővette az a bazi nagy vizsgáló izét és felnyomta.. nagyon fájt, mondtam is és azt mondta hogy vérzik szóval abbahagyja. hát b__asszus jóhogy vérzik.. nem kérdeztem rá de most egyre jobban félek, mert azóta is van egy kis vérzés meg alhasi fájdalom mint mielőtt menstruálok. nem sok kétségem van afelől hogy ez 'elvette' a szüzességemet.


és most mit tegyek, hogy tegyem túl magam rajta? :'( tudom hogy hü__lyén hangzik de most undorítónak érzem magam. mintha kb megerőszakoltak volna. nem is akartam elveszíteni soha a szüzességemet, ez az egyetlen amim volt (de tényleg) és most... most mit tegyek? :'( legszívesebben megölném magam...


2013. nov. 26. 22:12
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Mivel nem a péniszét dugta fel nem vette el a szüzességed.. Amúgy kicsit sántít a sztori..
2013. nov. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
még szüz vagy..
2013. nov. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim válasza:
Emiatt nem kell aggódni, igazából addig vagy szűz amíg még nem voltál fiúval, mert a szűzhártya még a sok sport-tól is kiszakadhat, semmi pánik. :D
2013. nov. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 Laylah ***** válasza:
50%
Hát, ez bizony elvette. De azért annyira nem tragikus, mint ahogy a végére kihozod. Ettől nem leszel sem értéktelen, se ribbbancz, se k*urva, de egyáltalán, semmivel kevesebb egy srác szemében. Olyan meg nincs, hogy soha nem akarod elveszíteni, max. akkor, ha apácának mész...
2013. nov. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Fizikailag nem vagy szűz. És ez miatt ne legyen bűntudatod :) ÉS aki ujjazás közbe szakítsa át? Akkor nem vagy szűz ha már voltál úgy egy férfival.
2013. nov. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

nem csak pénisz szakíthatja át a szűzhártyát.


és neked mi 'sántít' ebben a sztoriban??? ocsmány vagyok és beteg és sosem akartam párkapcsolatot, így nem akartam elveszíteni. nem érthető hogy kiakadok ha mégis megtörténik, ráadásul ÍGY??????

2013. nov. 26. 22:16
 7/33 anonim ***** válasza:
A szűzhártya nem egyenlő a szüzességgel. Utóbbitól csak akkor válsz meg, amikor egy pénisz hatol beléd.
2013. nov. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Azért ne éld meg ennyire tragikusan. A szüzesség nem feltétlen fizikai dolog. Pl a fiúk is addig szüzek míg nem járnak lányban nekik még sincs szűzhártya ilyesmi. Te is szűz vagy még. Sok lánynak átszakadhat csak úgy pl tornázástól mozgástól ilyesmitől attól még addig szűz maradsz míg férfi nem hatol beléd és nem orvosi szarral. Én is rengetegszer gondoltam rá, hogy kész eddig bírtam feladom a küzdést de mindig próbáltam felállni és tovább menni. Lesz még miért élned mint ahogy nekem is és csak ez éltet.
2013. nov. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Nyilván kellemetlen ez a dolog de jegyezzétek már meg egy életre hogy akkor veszted el a szüzességed ha egy srác farka megy belétek akár van szűzhártyád akár nincs:D
2013. nov. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
értem.. köszönöm a válaszokat. :'( mostmár tényleg egy értéktelen nyomorult vagyok, a francba is. :') na de ez már nem ide tartozik, elnézést.
2013. nov. 26. 22:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!