Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most akkor ez elvette a...

Most akkor ez elvette a szüzességemet?

Figyelt kérdés

Nagyon kivagyok.. na szóval elmentem a nőgyógyászhoz és ő nem kérdezte hogy szűz vagyok-e. gondoltam nem számít ezért nem említettem. és aztán elővette az a bazi nagy vizsgáló izét és felnyomta.. nagyon fájt, mondtam is és azt mondta hogy vérzik szóval abbahagyja. hát b__asszus jóhogy vérzik.. nem kérdeztem rá de most egyre jobban félek, mert azóta is van egy kis vérzés meg alhasi fájdalom mint mielőtt menstruálok. nem sok kétségem van afelől hogy ez 'elvette' a szüzességemet.


és most mit tegyek, hogy tegyem túl magam rajta? :'( tudom hogy hü__lyén hangzik de most undorítónak érzem magam. mintha kb megerőszakoltak volna. nem is akartam elveszíteni soha a szüzességemet, ez az egyetlen amim volt (de tényleg) és most... most mit tegyek? :'( legszívesebben megölném magam...


2013. nov. 26. 22:12
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
nem élném meg ennyire tragikusan ha azzal lett volna akit szeretek meg minden, de így.. micsoda egy szerencsétlen vagyok. :/
2013. nov. 26. 22:21
 12/33 Laylah ***** válasza:
Kérdező, te vagy ok nélkül túlságosan ki vagy bukva, vagy valami nagyon nagy gáz van a fejedben.
2013. nov. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
egyébként is gáz van a fejemben, pszichológushoz is járok, de mostmár tényleg nagyon ki is vagyok bukva. de amúgy belegondolva annyira nem is furcsa, elvették az ártatlanságomat ennyi történt még akkor is ha nem erőszakkal.
2013. nov. 26. 22:25
 14/33 Laylah ***** válasza:
De az is elég baj, ha azt hiszed, ez tesz értékessé. Értékesebbé igen, de nem értékessé.
2013. nov. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
értékesebbé, hát nekem az is pont elég. pont ennyi érték volt bennem. mostmár tényleg egy senki vagyok, emiatt borultam ki.
2013. nov. 26. 22:29
 16/33 Laylah ***** válasza:
Senki nem lehet senki. Mindenki valaki. Értéktelen ember nem születik, max. azzá válik.
2013. nov. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
én se voltam mindig az. sajnos azzá váltam idővel.
2013. nov. 26. 22:31
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem ,miért ostorozod magadat,ez egy vizsgálat volt,ami ezt tette. Te nem tehetsz róla..és ez hivatalosan nem vette el a szüzességed sem....hány éves vagy?
2013. nov. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy ha nem volt nemi aktusod soha akkor minek mentél nőgyógyászhoz? Fájt valamid vagy egészségügyi dolog miatt?

Több kárt tesznek egy nőben mint hasznot.

25/L szűz vagyok és soha nem matatott bennem még nőgyógyász sem.

2013. nov. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
fizikailag elvette, és az számít. 18 vagyok. és azért voltam mert már évek óta fertőzésem van, emiatt is nem lehetne nemi életem.
2013. nov. 26. 22:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!