Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan segítsek a haveromon?

Hogyan segítsek a haveromon?

Figyelt kérdés

Szegény srác egyszerűen nem képes becsajozni, nem egy Kvazimodo és a dumájával sem lennének nagyobb problémák csak egyszerűen nem megy neki.

28 éves és még szűz, lehet hogy ez is frusztrálja. Többször próbáltuk elvinni buliba, hogy akkor majd összejön neki de mindig részegre issza magát és így nem igen megy neki semmi.

Mit lehetne tenni?


2009. nov. 20. 13:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

ne engedjétek, hogy sokat igyon, és kérjétek meg egy kedves rendes türelmes csaj barátotokat, hogy építse kicsit az önbizalmát. kezdetben egy jól lezajlott beszélgetés is sikerélmény lehet, ahol nem oltják le szegényt..

és ismétlem, ne hagyjátok hogy hülyére igya magát..:)

2009. nov. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbáljátok meg egy kicsit építeni az önbizalmát szegénynek... Sok ilyen anyuka kedvence lúzer van... Nem akarom bántani őket, de ne is sokat várjon az élettől, ha nem szedi össze magát!
2009. nov. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Szerintem vigyétek el egy egyetemi buliba, talán a huszonéves félrészeg csitriket le tudja venni a lábáról (vagy ők a barátodat:)

Hogy mást ne mondjak, holnap, azaz 2009.11.27-én, pénteken este lesz a Pannon Egyetem Gólyabálja, ott biztos lesz felhozatal (sőt, pár lúzer viselkedési mód is ki lesz parodizálva Janklovics Péter [a Sziget idei reklámarca] tolmácsolásában - lehet, hogy magára ismerne a barátod is, ami olykor jót tud tenni).

Hirtelen ennyi jutott eszembe, remélem segítettem!

2009. nov. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Nem vagyok benne biztos, hogy ha magára ismerne egy kiparodizálásnál, akkor az sokat segítene neki....
2009. nov. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Egy gólyabál tényleg jó ötlet:D ott majd elkapja valaki és jól megerőszakolja:P Am viccen kívül: lehet nem baj ha látja, hogy kiparodizálják mert ráébredhet, hogy milyen is valójában és lehet jó felé billenti el....
2009. nov. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Szerintem attól csak még frusztráltabb lenne ha úgy érezné hogy még ki is parodizálják.
2009. nov. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Viccen kívül a k*rva tényleg nem rossz ötlet. De nem valami útszéli, koszos, stb... Valami igényesebb csajszi.
2010. okt. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!