Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most mit tegyek, segítsek neki?

Most mit tegyek, segítsek neki?

Figyelt kérdés

Egy kedves barátom aki lány(20 éves) valamelyik nap elmondta nekem, hogy még szüz. Ezen meglepődtem mert a közös barátaink és én is úgy tudom, hogy már rég nem az. Elmondta hogy mindenki azt hiszi róla, meg hogy egy nagy pasi fogó. Aztán kiderül hogy nem is.

A múltkor megkérdezte, lefeküdnék e vele, mert el akarja veszíteni aszüzességét.


2011. márc. 12. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Én nem hagynám ki.
2011. márc. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez akkora marhaság. Szóval az van, hogy mindegy hogy kivel, hol, mikor, csak veszítse el, hogy eleget tegyen annak, amit hisznek róla? Mindketten kihasználjátok egymást így, ő azért téged mert mindegy neki, te meg azért őt, mert kihasználod ezt, és egy jót *****.
2011. márc. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se menj bele! De te tudod, csak egy tanács volt.
2011. márc. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
Én nem szalasztanám el a lehetőséget.
2011. márc. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
Nem hagynám ki a lehetőséget.
2011. márc. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem sem kéne 2x mondani.
2011. márc. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Tedd meg!

Ezt nem kérdezni kell,hanem hajrá!!:)

2011. márc. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én lehet, hogy megtenném, de csak akkor, ha ezzel valóban segítek neki. Ha tényleg a barátod, akkor tiszteled őt annyira, hogy nem használod ki, hogy netán később nagyon megbánhatja.

Ha csak kétségbeesésében gondol ilyeneket, ne vedd komolyan, és inkább térítsd észhez. Ha nagyon akarja és biztos a dolgában, akkor viszont tedd meg nyugodtan.

2011. márc. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!