Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ennyi idősen elveszteni a...

Ennyi idősen elveszteni a szüzességet? Vélemények?

Figyelt kérdés
A barátommal 4 hónapja járunk 1 éve ismerem volt már petting meg minden féle dolog,de még konkrétan szex nem volt.13 vagyok,a barátom 15 :) Nehogy lehurrogjatok hogy ilyen idősen már ilyeneken gondolkzok,mert nem tenném ha nem lenne ennyire bizalmas a kapcsolatunk.Csak volt szóba már..Mindketten szüzek vagyunk.Meg nemtudom,magamat mind testilag mind lelkileg érettnek találom erre.Nemtudom.Szerintetek? Normális komikat várok..

2013. nov. 24. 15:55
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Hát ez elég durva.Figyelj tudom mit érzel.Tudom hogy szereted a.fiut és bármit megtennél neki...de ha igazán szeret tud várni rád amíg elég nagy leszel a dologra.Aki azt mondjah hogy 20 a minimum hülyeség..17-18 is teljesen normális.Nem akarlak lehurrogni de ha megteszed nagyon meg fogod bánni.Nem utolsó sorban a szüleid is mit fognak szólni.15 éves lány vagyok és még énis csak a.csókig meg egy kis simogatásig jutottam.Be kell hogy valljam énis ,,vágyom" a szexre ki akarom probálni de fix hogy nem most!!!Ne tedd kérlek a saját érdekedben fogadd meg ezeket a.tanácsokat :)
2014. márc. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!