Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ennyi idősen elveszteni a...

Ennyi idősen elveszteni a szüzességet? Vélemények?

Figyelt kérdés
A barátommal 4 hónapja járunk 1 éve ismerem volt már petting meg minden féle dolog,de még konkrétan szex nem volt.13 vagyok,a barátom 15 :) Nehogy lehurrogjatok hogy ilyen idősen már ilyeneken gondolkzok,mert nem tenném ha nem lenne ennyire bizalmas a kapcsolatunk.Csak volt szóba már..Mindketten szüzek vagyunk.Meg nemtudom,magamat mind testilag mind lelkileg érettnek találom erre.Nemtudom.Szerintetek? Normális komikat várok..

2013. nov. 24. 15:55
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
76%
Van drága egy törtvény! Aki 14 éven alulival szexuális kapcsolatot létesít, azt fel lehet jelenteni liliomtiprásért.Nem baj hogy a barátod 15,hisz a mai világban már olyan törvények vannak,hogy az 5-6 évest is felelőségre lehet vonni. :( Arról nem beszélve közbe is jöhet valami gikszer.Pl: terhesség,nemi betegség stb... Szerintem hiába szeretnéd,nem vagy kész rá.És ezt nem rosszindulatból írom.A te korodban én is úgy gondoltam,készen vagyok rá.De nem voltam.Sok fiúba leszel még szerelmes.És ha szeret téged,akkor nem akar mindjárt ágyba bújni veled.Szerintem ha tényleg nagyon akrod,akkor is várj 16-17 éves korodig.De hidd el ,akkor is túl korai lesz.De ez már a te döntésed. 18/L
2013. nov. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
75%
Várj még vele. Nem csak azért, mert fiatal vagy, hanem azért is mert nem vagy benne még biztos, hogy akarod. Ha majd nem lesz semmi kétséged ezzel kapcsolatban, csak akkor szexelj. Ha érett lennél rá nem itt gyk-n kérdeznél erre rá. Megkérdezhetsz egy nőgyógyászt is, azt fogja mondani, hogy nem ajánlja, mert annyira még nem lehetsz fejlett testileg.
2013. nov. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
68%
én eléggé korán érő vagyok, 11 évesen kezdtem menstruálni, volt mellem és nőies alakom 13 évesen. én is azt hittem hogy talán már értett lennék rá, de most lassan 17 leszek, és most érzem, hogy már sokkal érettebb vagyok, és szellemileg is fel tudom fogni. de még szűz vagyok.
2013. nov. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
27%
Tedd ahogy jónak látod. Aki szerint meg 20 év a minimum, az csak irigykedik, mert még 30 évesen is szűz :)
2013. nov. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
68%
Nyilván tök mindegy mit mondunk, úgy is lefogsz feküdni vele, mert gondolom nem adsz idegenek véleményére, bármennyire jogosak is. Én is lány vagyok, jóval idősebb nálad, de én csak annyit mondok, hogy én a helyedben nem tenném. Használd ki a fiatalkorod, ne akarj túl gyorsan felnőni, mert nem éri meg. Az életben lesz még időd bőven szexelni, meg fiúzni.
2013. nov. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
62%
Vegyél példát a 16:12-es válaszolóról!
2013. nov. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
62%
Ha nem tudod magadtól, hogy mit szeretnél, akkor még mindenképpen várj vele. Hidd el, 4 hónap kevés ahhoz, hogy valakiben megbízhass.
2013. nov. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
88%

A minap olvastam itt egy nagyon jó, ilyen témához illő választ:

"Az oviban manapság már az uzsonnához is óvszert adnak"


Tök igaz :)

2013. nov. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
88%

Azt teszel amit akarsz, a te életed. De neked lesz nehéz elmondani anyunak, hogy ha baj van, de ne legyen.

Neked lesz nehéz megemészteni ha a srác 3 hónap múlva más hasonló lányokat, vagy csinosabbakat fog kergetni. Ez nagyon nagy önbizalom löket, egy 15 éves fiúnak. Unokaöcsém ilyen, Ö a harmadik barátnőjét húzza 3 év alatt, Ő is 15 évesen kezdte. Az első barátnőjével jóban vagyok, és sajnálom hogy az Öcskös' kihasználta. (De nem vagyok az apja, nem én nevelem...)

Gondold meg, 16-17-évesen biztos hogy jobban élveznéd, és nem félnél ennyire.

Mondhatnám úgy is, hogy ha már nem lesz magadban kérdés, hogy megtegyem-e, vagyis tudsz magadról/magadtól dönteni, akkor készen állsz ilyenre.


Cs.

2013. nov. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
87%
13 évesen rajzfilmet néztem, nem pettingeltem :D
2014. márc. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!