Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hamarosan meg lesz az első...

Hamarosan meg lesz az első alkalom. Mit csináljak? ( többi lent )

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hamarosan meg lesz az első alkalom, de nagyon félek. Nagyon fog fájni? Tanácsokat tudnátok adni? Meg nagyon félek, hogy elkapok valamit, van ez a HVP vírus( méhnyakrák) és hogy akár első alkalommal is el lehet kapni és több hónap múlva bele is lehet halni. Én iszonyatosan félek ettől..Gumit fogunk használni, ez nem kérdés, de így is elkaphatom majd ha úgy van? Kérlek segítsetek. 17/L ( Privátba is írjatok! )
2013. nov. 17. 12:53
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
És ezért ne csesszetek le, hogy ezt mondtam, mert sajnos nem értetek dolgokat..:/
2013. nov. 17. 13:57
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
nem kell rögtön orvoshoz menni, de fél éven, éven belül el kell kezdeni az évenkénti rákszürést.
2013. nov. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A szüzesség elvesztésébe még nem halt bele senki...
2013. nov. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Utolsó: Ezzel tisztában vagyok.
2013. nov. 18. 20:26
 15/15 anonim ***** válasza:

Akkor meg miért kell mindenkinek ilyen kérdéseket feltenni? Komolyan mondom annyira felidegesít néha... Ha szeretnéd tudni, hogy nagyon fog-e fájni, keress rá egy szüzességes kérdésre, és ennyi. Értem én, hogy ha személyesen neked érkezik a válasz, az megnyugtatóbb, de ebben az estben tekintsünk már el ettől. Tele van ilyen kis szűzikés kérdésekkel az egész oldal. Ne félj, bízz benne, nyilván nem egy jött-ment senki. Pont... Gumiban nem kapsz el semmit. A szexben semmi bonyolult nincsen. A HPV nem egyenlő a méhnyakrákkal.

Én nem szeretek bunkóskodni, de könyörgöm, hagyjátok már abba ezeket a kérdéseket, mert meghülyülök már tőlük...

2013. nov. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!