Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » CSAJOK! Nektek milyen volt az...

CSAJOK! Nektek milyen volt az első alkalom?

Figyelt kérdés

Éreztetek fájdalmat? Élveztétek?

Pár lánytól hallottam hogy nem fáj. Viszont van aki azt mondja, hogy igen. Mitől függ?


2013. nov. 6. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Picit fájt, de nem nagyon.

Élveztem, jó volt.

2013. nov. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Eleinte fájt, de aztán belejöttem és élveztem :)
2013. nov. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
nekem fájt
2013. nov. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fájt, abbahagytuk hamar. Nem kellett volna ennyire túlmisztifikálnom az első alkalmat és eddig húzni. A második is hasonló.
2013. nov. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt, csak szokatlan volt. (Első próbálkozásra nem ment be, még egy kicsit próbált felizgatni és tágítani a fiú, és utána sikerült:)
2013. nov. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Semmi se éreztem, kicsi volt a farok.
2013. nov. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem fájt.

Igazából személyfüggő, hogy fáj-e vagy nem.

Akinek fáj, annak vagy azért, mert nem nedves eléggé, a párja béna, esetleg valami betegsége, fertőzése van, vagy mert bemagyarázta magának, hogy fájni fog, és pszichésen fájt is neki.

Biológiailag ugyanis a legtöbb esetben semmi oka nincs, hogy fájjon.

2013. nov. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát nekem nagyon fajt (majdnem sirtam is),a baratom ovatos volt de akkor is nagyon fajt...söt meg azt is ereztem amikor a szüzhartyam atszakadt,az volt a legrosszab. utana mar nem volt olyan veszes,a furi az volt h amikor lassan csinalta akkor nagyon faj amikor gyorsan akkor nem anyira (15/l)
2013. nov. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!