Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hamarosan meg lesz az első...

Hamarosan meg lesz az első alkalom. Mit csináljak? ( többi lent )

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hamarosan meg lesz az első alkalom, de nagyon félek. Nagyon fog fájni? Tanácsokat tudnátok adni? Meg nagyon félek, hogy elkapok valamit, van ez a HVP vírus( méhnyakrák) és hogy akár első alkalommal is el lehet kapni és több hónap múlva bele is lehet halni. Én iszonyatosan félek ettől..Gumit fogunk használni, ez nem kérdés, de így is elkaphatom majd ha úgy van? Kérlek segítsetek. 17/L ( Privátba is írjatok! )
2013. nov. 17. 12:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Fertőzött a barátod valamivel?
2013. nov. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha nem szakad ki a gumi nem kaphatod el.
2013. nov. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

ha gumit haszbáltok nem kell aggódnod. A másik hogy szinte minden férfi hordozza a HPV-t de ne minden nönek lesz töle a baja. ez a pár hónapon belül meg lehet halni erösen túlzás. A legtöbb nö kigyógyul belöle és ez nem azt jelenti hoyg rögtön méhnyakrákod lesz hanem hogy kialakulhat belöle. Ez akár kialakulhat méhszájsebböl is, de ez is ritka. Arra sokkal nagyobb az esély hogy teherbe esel ha nem vagytok eléggé körültekintőek avgy elkapsz egyéb fertözés, pl gomba.

Szoktál használni tampont? ha igen akkor nem fog annyira fájni szerintem. AMi angyon fontos hogy csak akkor kezdje betenni ha már nagyon fel vagy izgulva, lehetöleg orgazmus közeli állapotban vagy. Igy lesza a legkevésbé kellemetlen.

2013. nov. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
1.válaszoló: nem, nem tudok róla. Pettingelés meg ilyenek voltak, eddig semmi probléma nem volt. Szóval nem hinném.
2013. nov. 17. 12:58
 5/15 A kérdező kommentje:
2.válaszoló: Köszönöm, nyugodtabb vagyok.:))
2013. nov. 17. 12:59
 6/15 A kérdező kommentje:
3.válaszoló: Köszönöm szépen, megnyugtattál.:)És nem, nem használok tampont..úgy hogy így nehezebb dolgom lesz, ezt én is tudom jól..:S
2013. nov. 17. 13:01
 7/15 anonim ***** válasza:
azért nem lesz nagyon fájdalmas nyugi. Minden nö túléli. Nem egy kellemes dolog, ne várd hogy életed legjobb szexuális élmánye lesz mert nem, de át kell rajta esni. (3-as voltam)
2013. nov. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne parázd túl!

Ha rendesen védekeztek, semmi gond nem lesz.

Legyen hosszú az előjáték, hogy biztosan megfelelően nedves legyél, ha kell, használjatok síkosítót, lazulj el, és a barátod lassan hatoljon beléd.

Ezen felül pedig ne izgulj, mert az idegesség, izgalom nagyon könnyen fájdalomként fog kifejeződni, a legtöbb embernek emiatt fáj az első (másik lehetőség, hogy nem megfelelően csinálták).

Ha mindent jól csináltok, és nem vagy feszült, ideges, akkor NEM SZABAD hogy fájjon. Enyhe, kellemetlen, feszítő érzésre számíthatsz az első pár másodpercben, de amint hozzászoknak az izmaid, ez el is fog múlni, és sokkal élvezetesebb lesz.

Ne izgulj, hidd el, hogy ezt az "első szex mindig véres és fájdalmas" maszlagot csak kitalálták :)

2013. nov. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ja, még annyi, hogy először a barátod előjáték közben, használja az ujját, azzal kitágít egy kicsit, hogy ne legyen olyan furcsa/kellemetlen a pénisz.


#8 voltam.

2013. nov. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen , hogy ennyit segítettek, de tényleg..:) sokkal nyugodtabb vagyok. Remélem nem lesz semmi baj. Még egy kérdés..Az első alkalom után muszáj elmenni nőgyógyászhoz? sosem voltam, mivel soha nem volt semmi bajom. Felíratni nem akarok gyógyszert, a szüleim meg nem tudják, hogy elfogom veszíteni, és nem is akarom, hogy megtudják, akármennyire hihetetlennek is hangzik..
2013. nov. 17. 13:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!