Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szégyen szerintetek?

Szégyen szerintetek?

Figyelt kérdés

13éves vagyok.(fiú)

És minap átjött osztálytársam korepetálni németből.(lány)

Egy csomót röhögtünk meg hülyültünk,és megcsókoltam..

Aztán annyira eldurvult a helyzet hogy az ágyban kötöttünk ki...és ugye elveszítettem a szüzességem,és ő is..

szerintetek baj hogy ilyen fiatalon történt ez meg?



2013. okt. 25. 14:20
1 2 3 4 5 6
 41/52 A kérdező kommentje:

Nekem igazából nem szégyen,szerintem amit egyszer élveztél azt kár megbánni,szóval számomra ez egy jó kaland volt..


Szerintem biztos hogy nem lessz ku rva..mert mint mondtam már értelmes,okos lány ..nem olyan..szerintem..már 8.éves oszt társam..ugymond már kiismertem..és nem olyan aki elkur vásodik..

2013. okt. 25. 16:07
 42/52 anonim ***** válasza:
Most vagy egy kamuzol az egészben vagy nem 13 vagy. Ne már most komolyan 13évesek csak szexre járnak össze érzelmek nélkül ez még a felnőttebb korosztálynak se sikerül mindig érzelem mentesen megoldani nem ,hogy egy 13 éves kislánynak .Legalább annyi lenne benned ,hogy most nem dobod merthogy te nem akarsz vele járni
2013. okt. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 A kérdező kommentje:
Nemrég beszéltünk hogy most mivan,és azt mondta hogy szerinte is ha addig nem lessz másunk akkor 8.után folytatjuk..
2013. okt. 25. 16:34
 44/52 anonim ***** válasza:

Tehát most kibukott, hogy dicsekvő kis sz*ros vagy. :D

Kérdés: Szégyen szerintetek?

Nemrégi válaszod: Nekem igazából nem szégyen.

Szánalmas vagy : )

2013. okt. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 A kérdező kommentje:

hóóóóóóóó..lassabban..


Azt volt a kérdés..''Szégyen szerintetek?''

Azért irtam ki ezt a kérdést mert kíváncs voltam hogy ki hogy áll ehhez..

Én nekem nem szégyen de érdekel hogy ki hogy vélekedik erről..

2013. okt. 25. 16:49
 46/52 anonim ***** válasza:
62%
JA hogy úgy.. Akkor az én véleményem: Egy szégyen vagy, a szüleid inkább vertek volna meg annyira hogy az emberek társaságától is távolodj semminthogy egy ilyen fiatal dzsigolóretek legyél
2013. okt. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 A kérdező kommentje:

Én csak egy kérdést tettem fel..

nem gondoltam volna hogy mások itt élik ki a veszültségüket:)

2013. okt. 25. 16:55
 48/52 anonim ***** válasza:

És egyébként azt hiszed, hogy senkinek nem fogja elmondani? Mert akkor ritka ostoba vagy kisfiú.


Csak mert azt írtad, hogy a többieknek nem kell tudnia...

2013. okt. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 Jackass69 válasza:
azt nem értem h azt mondod h szép és okos akkor mi nem fele meg neked? Az h mit mond vagy gondol más? Ki a ku*va isten fa*zát érdekel más véleménye. Ha nekem a piros ferrari best, de a világon minden ember azt mondja h márpedig a feket a best akkor sz*rokrá nagy ívből. Ez pedig csak egy kifogás számodra h azért nem jössz össze ezzel a kislánnyal mert oszttársad. Te csak meg dugtad azt cső , ha meg nem akkor meg szed össze magad és mond meg neki h probáljuk meg és akik ide írtak emberek köztük én is cáfoljrá h nem 1 kis szarcsimbok vagy hanem egy normális "férfi". Ha nem teszed remélem van egy bátya a kislánynak és jól szétbassza a kis fejedet. 21/F ( van egy 14 éves húgom ).
2013. okt. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 driverboy válasza:

Ebben a helyzetben, márha tényleg igaz, igazából egyikötök se hibás. Viszont, ha a lány igy állt hozzád, hogy lefeküdt veled, nem hiszem el, hogy elötte nem szimpatizált veled, amiböl számodra kiderült volna ez a végkifejlet..

Szerintem volt ilyen.. de te titkon erre vágytál, és rohadtul örültél, hogy össze is jött, és nem foglalkoztál egyáltalán azzal, hogy lelkileg mi van a csajjal.

Ha megtörtént köztetek ez, akkor vagy te is oda vagy a csajért valamilyen szinten, csak ez a sexuális behatás hamarabb ért mint a lelki... ezért nem veszed észre, hogy neked is nagyon bejön a csaj, nem csak igy...

Vagy tényleg felszinesek vagytok mindaketten..

Erre a választ igazából ti tudjátok.. de nagyon remélem, hogy nem az utóbbi gondolat az igaz.. :)

2013. okt. 26. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!