Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szégyen szerintetek?

Szégyen szerintetek?

Figyelt kérdés

13éves vagyok.(fiú)

És minap átjött osztálytársam korepetálni németből.(lány)

Egy csomót röhögtünk meg hülyültünk,és megcsókoltam..

Aztán annyira eldurvult a helyzet hogy az ágyban kötöttünk ki...és ugye elveszítettem a szüzességem,és ő is..

szerintetek baj hogy ilyen fiatalon történt ez meg?



2013. okt. 25. 14:20
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
Még nem késő barátkozni és hagyni, hogy alakuljanak a dolgok ... És akár a ballagás után együtt lenni vele, amikor már nem lesztek osztálytársak.
2013. okt. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:
Igen,ezen is gondolkoztam..
2013. okt. 25. 15:01
 33/52 NyolcOne9 ***** válasza:
Válaszolók, ti láttatok már 13 éves gyereket? Mert egyáltalán nem úgy néznek ki, mint a felnőttek. 140-150 centis kisgyerekek. Nehogy már dugni járjanak gumival a zsebükben, mert elröhögöm magam a gondolattól is. :D Még a lábuk sem szőrös, nemhogy a fütyijük.
2013. okt. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 A kérdező kommentje:
178 centiméter vagyok,egyezünk meg annyiban hogy a farkam szőrösebb mint a hónaljam meg a lábam eggyütvéve:)
2013. okt. 25. 15:09
 35/52 anonim ***** válasza:
100%

Szánalmas. Erre nem tudok mást írni.


Hová fajul ez a világ? Hogy 13 évesek szexelnek...

2013. okt. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
NyolcOne9, te láttál már? Amikor én voltam 13 éves, nem egy igencsak jól fejlett srác járt az osztályunkba és volt náluk gumi, bár jobbára csak vízzel megtöltve hülyültek vele. No, azóta ennyit "fejlődött" a világ.
2013. okt. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:

Hát arra aztán rhadtul büszke lehetsz, hogy szőrös a farkad.

Genetikai hulladék ez a generáció.

Remélem boldog vagy, hogy tönkretettél/teszel egy csajt lelkileg.

2013. okt. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 NyolcOne9 ***** válasza:
Nekem unokatesóm 2 éve volt 13. És még most 15 évesen is teljesen gyerek. Hát pont rá gondoltam, amikor írtam a hsz-t. Egy vicc, ha olyan gyerekek dugnak. Hagyjuk már. Nem kell mindent elhinni, amit az interneten leírnak.
2013. okt. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 A kérdező kommentje:
Szerintem hülye lett volna az aki egy ilyen lehetőséget kihagy,én élveztem,remélem ő is..persze nem megszokott ilyen fiatalon..ha valaki nem hiszi el az az ő baja:)
2013. okt. 25. 15:44
 40/52 anonim ***** válasza:
69%
Nos a kérdésed az hogy szégyen e és hogy szerintünk baj e. Szégyennek az számít, ami a te értékrendednek nem felel meg. Szerintem szégyen, ha neked nem az, akkor nem. Vannak 20 éves szűz fiúk akik büszkék arra hogy szüzek, és vannak 20 éves fiúk akik szégyellik hogy szüzek. És hogy baj e az hogy megtörtént? Nos ez rajtad áll. Dönthetsz úgy hogy a csajból egy lotyó lesz és egész életébe mert az első alkalma csak egy kisp*cs szórakozása volt, vagy lehet neki egy jó emlék mert kapott egy fiút aki szereti
2013. okt. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!