Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szégyen szerintetek?

Szégyen szerintetek?

Figyelt kérdés

13éves vagyok.(fiú)

És minap átjött osztálytársam korepetálni németből.(lány)

Egy csomót röhögtünk meg hülyültünk,és megcsókoltam..

Aztán annyira eldurvult a helyzet hogy az ágyban kötöttünk ki...és ugye elveszítettem a szüzességem,és ő is..

szerintetek baj hogy ilyen fiatalon történt ez meg?



2013. okt. 25. 14:20
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:

Nem semmi!

Járni is fogtok, vagy csak ennyi volt? Mert úgy fest jóban vagytok működne egy kapcsolat is. Ha már szex is volt akkor esetleg megpróbálhatjátok ha még nem jöttetek volna össze.

2013. okt. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
Remélem a gumit nem az ujjadra húztad.
2013. okt. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 A kérdező kommentje:
Én előtte kaptam felvilágosítást hogy mi hogy..szóval azért nem teljesen felkészületlenül álltam a dologhoz
2013. okt. 25. 14:33
 14/52 NyolcOne9 ***** válasza:
100%
Tök általános eset. Én is gumival járok korrepetálásra 13 évesen.
2013. okt. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 A kérdező kommentje:
őőő még megbeszéljük hogy mi lessz,szóval ha azt mondom neki hogy maradjuk barátok,osztálytársak és próbáljunk meg erre ugy nézni mint egy baleset,mert ő kicsit komolyabb szóval ha azt mondom neki hogy ne járjunk meg amugy oszt.társal nem illik járni..persze ez egy baleset volt,akkor megfogja érteni mert értelmes lány
2013. okt. 25. 14:40
 16/52 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ez a "smároltunk és eldurvult a helyzet az ágyba kötöttünk ki" ez kb olyan, hogy smároltatok abból vad fülledt szex lett és szerintem ehhez még fiatalok vagytok. Szóval ennél a szó használatnál én csak úgy tudom elképzelni, hogy letéptétek egymásról a ruhát mint a 20 éves párok akik 2 hét után végre találkoznak.
2013. okt. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:

"Nézzünk rá úgy, hogy baleset" ROFL-LOL-MEg még mit tudom milyen röhögési izék.

Egy menetes kaland, de talonba tartva.

Mission accomplished: tini lány r*bancosítva.

2013. okt. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:

"őőő még megbeszéljük hogy mi lessz,szóval ha azt mondom neki hogy maradjuk barátok,osztálytársak és próbáljunk meg erre ugy nézni mint egy baleset,mert ő kicsit komolyabb szóval ha azt mondom neki hogy ne járjunk meg amugy oszt.társal nem illik járni..persze ez egy baleset volt,akkor megfogja érteni mert értelmes lány"

Tudod, mit szűr le ebből egy "értelmes" lány? Hogy csak a kufircra kellettél neki. Gratulálok, elveszed a lány szüzességét, aztán "bocsi, de maradjunk csak barátok, mert osztálytárssal nem illik"? Előbb gondoltál volna erre. Ha az a lány csak egy kicsit is táplál érzelmet irántad, egy életre szóló keserű csalódással fog visszagondolni a szüzessége eldobására.

2013. okt. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim válasza:
0%
Király vagy! De komolyan, és szard le a sok irigyet ;)
2013. okt. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:

18.

Én még annyit hozzátennék, hogy az ilyen megbélyegezheti a szexuális dolgokhoz való későbbi hozzáállását.

2013. okt. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!