Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Honnan ered az a téves elképze...

Honnan ered az a téves elképzelés, hogy egy szűz pasi nem tudja, mit kell tennie az ágyban?

Figyelt kérdés

Olvastam ezzel kapcsolatban számos kérdést,és nagyon meglepődtem a leírtakon.

1.Miből gondolják,hogy egy szűz pasi nem tudja,hova kell dugnia a hímvesszőjét. Ez szerintem a legnagyobb marhaság.

2.A szűz fiút nem akarják tanítgatni.

Minden nőnek más okoz örömöet,így minden újdonsült kapcsolatban tanítgatni kell.


A másik: a neten (gondolom én) van egy csomó írás a szexről,abból lehet ismereteket szerezni.


Ja,egy tanács a huszonéves szűz srácoknak:nem mondják el a barátnőjüknek. Amiről nem tud,az nem fáj.


2013. okt. 21. 14:08
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

Életem párja velem vesztette el, én sajnos már nem voltam szűz, de mikor elmondta, hogy ő az, nem nevettem ki. Meglepődtem, mert azt hittem, imádják a nők (sokáig csak haverok voltunk).

Tény, hogy nem talált be elsőre, és mondani, irányítani kellett hogy mikor mit hogy, de olyan élményben volt részem, amiben sem előtte, sem utána soha.

Egyébként kedves kérdező, milyen ember vagy te? Félsz a nőktől? Nem kell, nem harapnak! És prostival elveszíteni nem ér, ezt már az Amerikai pitében is megmondták. Szerintem a legtöbb nő inkább szűz fiúval csinálná, mint egy olyannal, aki előtte egy ribivel volt. Elhiszem hogy szoktál fürdeni, de akkor ia gusztustalan.

2013. nov. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
Le merném fogadni,hogy a lányok többsége hirtelen kiszeretne a barátjából,ha az lenne a legnagyobb hibája,hogy még nem volt nővel.
2013. nov. 8. 13:11
 33/41 anonim ***** válasza:

Miből gondolod??? Ennyire ismered a nőket?? Akkor hogyhogy még mindig szűz vagy? Ha ennyire zseni vagy akkor miért nem csinálod? És ha nem vagy hajlandó megváltoztatni a nézőpontod, akkor minek írtad ki a kérdést?

Akkor fizess egy ribit, veszítsd el azzal, ne mondd el senkinek, aztán lesz ami lesz, de ettől a személyed nem fog változni. Ha béna vagy, akkor felavatva is béna maradsz.

2013. nov. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Tényleg elég fura nőkkel találkoztál eddig, ha ez a szilárd emgyőződésen. Vagy nem tudom miért ez a rögeszméd. Még midnig úgy gondolom, hogy túl vagy értékelve az egész szüzesség mizéria.
2013. nov. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
Nem ismerem őket,csak megpróbáltam kívülről szemlélni a dolgot. Ha lány lennék,nem kellenék magamnak.
2013. nov. 8. 13:22
 36/41 Noydra ***** válasza:

Még szerencse, hogy ffi-ként akarsz női aggyal gondolkodni :D

Biztos igazad lehet (y)

2013. nov. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Nem gondolkodik női aggyal, csak utánaolvas:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__5013..

2013. nov. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 Noydra ***** válasza:

Ja, valaki nem akar kezdeni veletek. De az értelmesebbje továbbra is leszarja.

+ az ismerkedésnél sem feltétlen van a homlokodra írva, max meglátszik a viselkedéseden...


Szóval aki randiig sem jutott el, az nem foghatja a szüzessegére. Mert elég nagy baromság.

2013. nov. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
2013. nov. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Az a te legnagyobb bajod, h még nem nőttél fel..
2013. nov. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!