Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Honnan ered az a téves elképze...

Honnan ered az a téves elképzelés, hogy egy szűz pasi nem tudja, mit kell tennie az ágyban?

Figyelt kérdés

Olvastam ezzel kapcsolatban számos kérdést,és nagyon meglepődtem a leírtakon.

1.Miből gondolják,hogy egy szűz pasi nem tudja,hova kell dugnia a hímvesszőjét. Ez szerintem a legnagyobb marhaság.

2.A szűz fiút nem akarják tanítgatni.

Minden nőnek más okoz örömöet,így minden újdonsült kapcsolatban tanítgatni kell.


A másik: a neten (gondolom én) van egy csomó írás a szexről,abból lehet ismereteket szerezni.


Ja,egy tanács a huszonéves szűz srácoknak:nem mondják el a barátnőjüknek. Amiről nem tud,az nem fáj.


2013. okt. 21. 14:08
1 2 3 4 5
 11/41 Noydra ***** válasza:
Hmm :D A mindiget ki akartam törölni, kimaradt:) De általában így van, ez a lényeg.
2013. okt. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:

Könyvekből főként alapelveket (és kisebb mértékben konkrét technikákat) érdemes megtanulni, pl. hogy légy domináns, hogyan mutasd ki az érzelmeidet, hogyan lazulj el és éld át a pillanatot, figyelj oda a változatosságra, illetve akarj adni a nőnek, ne pedig önző légy.


Ha ezeket betartod, már sok probléma nem lehet elsőre sem.

2013. okt. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
nekem onnan, h tapasztaltam.. az katasztrófa volt..
2013. okt. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy hatalmas nagy általánosítás. Nekem az a tapasztalatom, hogy nincs valóságalapja.


Életem során 3 szüzesség elvételéért felelek, a fiúk 18, 21, és majdnem 21 évesek voltak akkor, egyikkel sem volt rossz az első alkalom, mind tudta mit kell csinálni.


Az is tény, hogy csak a harmadikkal éltem át orgazmust, végül ő lett a férjem:), de ez most nem olyan lényeges. Senki mással nem volt orgazmusom, se tapasztalttal, se szűzzel.


A másik kettővel sem volt rossz. Tulajdonképpen voltam olyan pasival akinek előttem 8 éves kapcsolata volt, mégis pocsék volt az ágyban. Rosszabb mint bármelyik szűz akivel dolgom volt. Volt egy másik tapasztaltnak mondott srác is, vele kifejezetten fájdalmas volt, a pasi meg nemtörődöm...


De ez csak az én tapasztalatom/ véleményem.


Ha nekem fontos a férfi, randizunk, netán együtt járunk, én piszokul haragudtam volna, ha nem mondja el előre ezt a dolgot.


Aki a szüzességen fenn akad, szerintem azzal nem stimmel valami agyilag. Olyannal meg nem is érdemes kezdeni.


27/N

2013. okt. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
Na,éppen ezért fogk elmenni egy prostihoz,amint mefelelő anyagi helyzetben leszek. Pár alkalom és a gond elszáll.
2013. okt. 24. 13:22
 16/41 anonim ***** válasza:
100%
Prostinál max. érzelemmentes, agyatlan, unalmas reszelésben lesz részed, abból semmit nem fogsz fejlődni szexuálisan.
2013. okt. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
Ha amúgy is béna vagy, egy prostitól még béna maradsz.. neked barátnő kell, akivel gyakorolhatsz nap mint nap. Aztán lesz másik meg másik nőd, és azoknál meg már tökre tapasztalt leszel:D
2013. okt. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:

és milyen érzés lesz, hogy be kell vallanod a későbbi komoly kapcsolatodban, hogy egy prostival vesztetted el a szüzességed?


Szerinted mit gondolhat majd rólad a barátnőd? Szerintem egy ilyen sokkal gázosabb, mintha bevallod, hogy szűz vagy.


vagy mást mondasz, tehát hazudnál? Az jól kezdődne!


Jó tudom, a mai világban már semmire se értékelik sokan a szüzességet, de akkor is! Miért alacsonyítanád le magad egy k...vához? Tényleg nem érzed hogy ez szánalmas?

2013. okt. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
Csakhogy nekem a prosti az egyetlen lehetőség. Egyéjszakás kaland max úgy jöhet össze,ha előtte kiütöm valamivel (teszem azt pl alkohol+nyugtató kombóval) a szóbanfrogó lányt. Bár ehhez az kell,hogy legalább szimpatikus legyek valakinek,ennek esélye 0. Még annak is nagyobb az esélye,hogy 10-szer egymás után én viszem el a lottó ötöst.
2013. okt. 25. 13:08
 20/41 anonim ***** válasza:

"Szerinted mit gondolhat majd rólad a barátnőd? Szerintem egy ilyen sokkal gázosabb, mintha bevallod, hogy szűz vagy"


Jogos.....

2013. okt. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!