Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Honnan ered az a téves elképze...

Honnan ered az a téves elképzelés, hogy egy szűz pasi nem tudja, mit kell tennie az ágyban?

Figyelt kérdés

Olvastam ezzel kapcsolatban számos kérdést,és nagyon meglepődtem a leírtakon.

1.Miből gondolják,hogy egy szűz pasi nem tudja,hova kell dugnia a hímvesszőjét. Ez szerintem a legnagyobb marhaság.

2.A szűz fiút nem akarják tanítgatni.

Minden nőnek más okoz örömöet,így minden újdonsült kapcsolatban tanítgatni kell.


A másik: a neten (gondolom én) van egy csomó írás a szexről,abból lehet ismereteket szerezni.


Ja,egy tanács a huszonéves szűz srácoknak:nem mondják el a barátnőjüknek. Amiről nem tud,az nem fáj.


2013. okt. 21. 14:08
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
Mint már korábban elmítettem,sosem mondanám el neki. Amiről nem tud,az nem is zavarhatja.
2013. okt. 25. 13:24
 22/41 anonim ***** válasza:

Mint ahogy kérdeztem is, akkor hazudni fogsz a bimbódzó kapcsolatodban? Mert akkor az nagyon jól indul....


Mert szerintem a legtöbb kapcsolatban előkerül, hogy hogy vesztetted el a szüzességed.


Ha meg azt mondod, hogy nem akarsz róla beszélni, eleve gyanús leszel a lánynak.


De te tudod.

2013. okt. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
Ha meg elmondom,hogy szűz vagyok,kiröhög,szóval ez is bukta. Nem beszélve arról,hogy kibeszél a barátnőivel és telekürtöli a várost.
2013. okt. 25. 14:30
 24/41 anonim ***** válasza:
Mondtam én, hogy a külföldi nő a tuti. Lehetőleg buddhista. Ha megkérdi, mikor vesztettem el a szüzességemet, azt mondom neki, hogy az előző inkarnációmban. :D
2013. okt. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen nem is nagy gond,ha esetleg nem lesz senkim. Így nem lesz gyerek,ami amellett,hogy stresszforrás,az idő előrehaladtával egyre többe kerül.
2013. okt. 28. 13:04
 26/41 anonim ***** válasza:

Hát a te dolgod. De alapból minek akarnál olyannal lenni akiről azt gondolod, hogy kiröhög emiatt?


Aki ezért kiröhög az nem normális.


Nekem speciel tetszett hogy a férjem nem volt mással mikor járni kezdtünk.


Na mindegy , ahogy gondolod.


27/N

2013. okt. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
Nem akarnék,csak nem lehet előre megmondani,hogy miként reagál,ha tudomást szerez fogyatékosságomról.Lehet.hogy tök jól elvagyunk,de mikor előkerül a téma,és megtudja,akkor kinevet. Inkább akkor elmegyek egy fizetőshöz. Nincs szükségem az érzelmi maszlagra.
2013. okt. 29. 14:14
 28/41 anonim ***** válasza:
Jajj istenem, 27 évesen elég kis önbizalomhiányos vagy. Figyelj, egy normális nő, nem nevet ki. Valószínüleg eddig idiótákkal kezdtél, ne vonj le messzemenő következtetéseket miattuk. Másrészt szerintem ez az egész szűz vagyok nem vagyok szűz dolog túl van értékelve. Túl van értékelve a szüzesség. Minden kapcsolatban tanítani kell a másikat, mert én máshogy szeretem, ő máshogy szokta stb stb. Össze kell csiszolódni. Az hogy most szűz vagy sem, édes mindegy. És ez nem fogyatékosság :D Verd ki ezt az ostobaságot a fejedből. Ez egy állapot, aminek bizony túl nagy feneket kerítesz. Nem érsz ettől még kevesebbet.
2013. nov. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
Én igyekszem,de akkoris.
2013. nov. 8. 12:41
 30/41 anonim ***** válasza:

Köztudott, hogy a szűz pasik sokkal jobbak az ágyban és sokkal jobban ki tudják elégíteni a partnert, mint a tapasztaltak.


Legalábbis a gyk világában.

2013. nov. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!