Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, szerelemből képzelitek/k...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerelemből képzelitek/képzeltétek a nősülést vagy csak úgy megszokásból, a párotok, közös gyerek kedvéért? Hisztek az igaz szerelemben?

Figyelt kérdés

2013. szept. 21. 18:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerelemből.

Megszokásból még kapcsolatot se akarok

2013. szept. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én ebben a pillanatban is az igaz szerelmet kergetem :D megszokásból? Dehogyis akkor az élet unalmas lenne ha mindent valami sablon miatt csinálnánk.
2013. szept. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Házasságot nem alapozunk szerelemre, csakis szeretetre. Emiatt van a rengeteg válás. A szerelem elmúlik, a házasság megmarad.


Tudjuk, hogy a szerelem bizonyos kémiai folyamatok összessége. Én hiszek az igaz szerelemben, és abban is hogy az ember szimultán több emberbe is lehet szerelmes. Abban is hiszek, hogy egy nap alatt akár több emberbe is beleszerethetsz.


A szeretet, az már más kérdés. Házasodni csak olyannal, akit szeretek is és nem csak szerelmes vagyok/voltam belé.

2013. szept. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
de ha olyan lányt választasz magad mellé, akit csak szeretsz, akkor nem csalod meg egy olyannal, akibe éppen beleszeretsz?
2013. nov. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyértelműen szerelemből.
2013. nov. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"de ha olyan lányt választasz magad mellé, akit csak szeretsz, akkor nem csalod meg egy olyannal, akibe éppen beleszeretsz?"


1: Ez csakis döntések és önuralom kérdése, nem holmi igaz szerelem nevű maszlagé. Az ember eldönti, mi a fontosabb neki: az, hogy ne bántsa meg a társát és el tudjon számolni a tetteivel, vagy egy órányi élvezet.


2: A "csak" szeretsz kifejezést egy kissé kiábrándítónak tartom, mert szerintem ez egy magasabb rendű érzés, tekintve, hogy ez az, ami akkor is túlél, amikor a szerelem nevű kiszámíthatatlan teremtmény éppen szarik a fejedre.


Én tulajdonképpen hol fülig szerelmes vagyok az asszonyba, hol meg az agyamra megy. A lényeg, hogy ha éppen nem a turbékolós stádiumot éljük, akkor is szükségünk van a másikra, és akkor is leugranánk a másik után a szakadékba is. Ez az érzés felette áll a csip-csup megcsalós, elhagyós, nem-tudom-hogy-mit-érzekes proto érzelmeken, mert ha most szakítanánk is, akkor is így állnék hozzá még tíz év múlva is. Gyakorlatilag ő az egyik lábam és az egyik kezem, ha neked ez "csak szeretet", akkor nagyon rosszul definiálod a jó párkapcsolatot...

2013. nov. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szomszéd miatt.
2013. nov. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
de nem érzed azt, hogy feláldozod az szerelmet a szeretet oltárán? bár ahogy látom, a Te kapcsolatod nem egészen olyan, mint amilyenre én gondolok. mert én úgy érzem, ha egy olyan társat választanék, akit szeretek, de nem vagyok szerelmes belé, akkor folyton arra vágynék, hogy egy olyannal legyek, akibe szerelmes vagyok. függetlenül attól, hogy tudom, a szerelem csak ideig-óráig él. nincs olyan opció, hogy szerelmes vagy és szeretsz is egyszerre?
2013. nov. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8-as válaszoló: Te debil vagy? :D
2013. nov. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
miért?
2013. nov. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!