Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az ilyen goromba, ízléstelen...

Az ilyen goromba, ízléstelen válaszokat komolyan lányok írják?! (Szüzességgel kapcsolatos)

Figyelt kérdés

Idézem: "Hát az hogy szűz vagy még oké, vagyis nem oké kissé beteges, na jó nem kicsit beteges, de ha ügyes vagy ezt nem veszik rajtad észre egy ideig. De ha eljutunk odáig és előveszed a mikromatyit akkor tuti röhögő görcsök kapnék.Szal nem jósólok magunknak túl komoly kapcsolatot. :D "


Ez volna ma a női nem?! Még a pasikra mondják, hogy bunkók, meg egoisták? Ha tényleg lány írta ezt az idézett írást, mégis honnan vette magát?



2013. okt. 12. 17:45
1 2 3
 21/24 Pain for Pleasure ***** válasza:

#20 Nem erről van szó. Mindkét nem részéről bunkó dolog valakit csak azért vissza utasítani, mert szűz. Legalábbis szerintem.

De ha azt nézzük, egy 20-on felüli szűz srácot előbb lelúzereznek, mint egy hasonló korú szűz lányt.

2013. okt. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
89%

Itt arról van szó,hogy egyes lányok esélyt se adnak egy szűz fiúnak és rögtön elkönyvelik.Pedig lehet jó srác,sőt álompasi.


Az más tészta,hogy valaki bunkó és szemét.De az egyáltalán nem tartozik ehhez a témához!Úgyhogy ne keverjük ide!

2013. okt. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
33%
Azt kell hazudni hogy nem vagy az és kész. Első alkalommal ronggyá dugod, és szevasz :) Sose jön rá.
2013. okt. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
100%
Attól még, hogy szűz valaki lehet életképes, teljesen jó fej, normális srác...én 18 évesen még mindig szűz vagyok, de ettől még nem vagyok életképtelen..az ilyen szutykokat hagyni kell a fenébe, ezek tényleg csak arra jók h az ember unalmába megdöngesseb egyet-kettőt, ezekkel hosszabb távon nem szabad kezdeni. Az alapján ítélkezni valaki felett, hogy az illető szűz-e még, szerintem szánalmas. Most lehet azzal jönni, hogy én is biztos azért gondolom így mer szűz vagyok, meg tuti ronda meg hasonlók, pedig nem...aki így elítél másokat azt egyszer az élet csúnyán pofán fogja vágni. 18/F
2013. okt. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!