Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elélvezéssel kapcsolatos...

Elélvezéssel kapcsolatos kérdés lányoknál, buta kérdés lesz?

Figyelt kérdés
Na az a helyzet hogy sose végeztem önkielégítést, akárhogy is próbáltam, sose volt jó és néha-néha sikerült magamtól benedvesednem,de ennyi. A barátommal fél éve vagyunk együtt és most kezdtünk el ilyen dolgokkal foglalkozni, vagyis egyelőre orálnál vagyunk. Én már adtam neki, most ő szeretne nekem. Azon gondolkoztam hogy amikor egy lány elélvez, akkor mennyi hüvelyváladék jön a pu**ijából? Mármint ha fekszünk az ágyon és kiny**l és elmegyek, akkor olyan lesz a takaró? Vagy teljesen más a lányoknál ez mint a pasiknál? (mert a pasimnak sok sperma szokott jönni.) Köszönöm előre is a válaszokat! Légyszi ne hurrogjatok le. Ja és nem egy 15 éves liba vagyok!
2012. okt. 9. 17:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb lánynak elélvezéskor nem jön semmi plusz anyag.
2012. okt. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem olyan, mint a pasiknal, mar voltal nedves, szoval kb. annyira leszel nedves, plusz meg egy pici, ami elelvezes miatt termelodik.
2012. okt. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 TOMAtm ***** válasza:
nem fog jönni semmi,max egy két csöpp váladék.nem fogod telespriccelni a szobát.
2012. okt. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!:)
2012. okt. 9. 17:45
 5/12 A kérdező kommentje:
ment a zöld mindenhova, és mégegyszer köszönöm hogy normális válaszok érkeztek egyből.
2012. okt. 9. 17:46
 6/12 anonim ***** válasza:
Változó. Van akinél igen sok, de a legtöbb lánynál szinte semmi...
2012. okt. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
remélem a "legtöbb lány"-ba tartozom. ment a pacsi,köszike.:)
2012. okt. 9. 17:49
 8/12 Gyakori Ferenc ***** válasza:
Ez tényleg változó, de nagyrészt ami kifolyik, azt ki is nyalja a kedves barát. :) Nagyon kevesen vannak akik sokat nedvelnek, de emiatt azért se aggódj, mert szerintem, és a fiúk/férfiak kb 99%át izgatja a "nedv".. :) Ezen egyáltalán nem érdemes feszengeni, csak legyél laza, és koncentrálj az élvezetre :)
2012. okt. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm!:)
2012. okt. 9. 18:03
 10/12 anonim ***** válasza:

ha "csak" kinyal és élvezed, akkor nem lesz komoly folyós nedvesedésed. az inkább egy későbbi fokozatban lehetséges, ha már ujjaz is, és el/megtalálja a g pontod, annak a megfelelő izgatásától érhetsz majd le spriccelő orgazmust is! :-) sok élvezetet! és kitartó gyakorlást! :-P


azért érdemes próbálkoznod magaddal is, mert te érzed igazán, hogy mi a jó neked. esetleg zuhannyal is :-D

2012. okt. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!