Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az ilyen goromba, ízléstelen...

Az ilyen goromba, ízléstelen válaszokat komolyan lányok írják?! (Szüzességgel kapcsolatos)

Figyelt kérdés

Idézem: "Hát az hogy szűz vagy még oké, vagyis nem oké kissé beteges, na jó nem kicsit beteges, de ha ügyes vagy ezt nem veszik rajtad észre egy ideig. De ha eljutunk odáig és előveszed a mikromatyit akkor tuti röhögő görcsök kapnék.Szal nem jósólok magunknak túl komoly kapcsolatot. :D "


Ez volna ma a női nem?! Még a pasikra mondják, hogy bunkók, meg egoisták? Ha tényleg lány írta ezt az idézett írást, mégis honnan vette magát?



2013. okt. 12. 17:45
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Aki ezt írta, az legalább őszinte.
2013. okt. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
89%
Pain for Pleasure, drága hölgyem ezennel meghajolok előtted, mégis akad egy-két normális nő, a sok alja ribi között. Irigylem a párodat.
2013. okt. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

"Nagyon sok lánynak meg azért nincs barátja, mert a férfiak kihasználnák, vagy mert azért nem jönnek vele össze, mert szűz. Akkor ez eddig 1-1, nem?"


Egyet kell, hogy értsek, pedig én pasi vagyok (nem szűz).

2013. okt. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Pain for Pleasure ***** válasza:
85%

Amit én írtam az teljesen jogos volt. Hiszen leírtad, hogy szűz fiúknak esélyt sem adsz. Akkor miről is beszélünk?


"A válaszaidból ítélve megmerem kockáztatni, hogy nem lehetsz egy intelligens egyed."

Ez a te véleményed, szerencsére sokan nem így vélekednek, már rengeteg ember kérte innen a segítségemet, tanácsomat.


#11 Igen, legalább őszinték, ahogy én is.

2013. okt. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
#12 Köszönöm. :)
2013. okt. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
Hm, milyen szépen kitérsz a téma/válaszom lényege alól :D nem is vártam mást.
2013. okt. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Pain for Pleasure ***** válasza:
78%

Erre gondolsz?

"Nagyon sok lánynak meg azért nincs barátja, mert a férfiak kihasználnák, vagy mert azért nem jönnek vele össze, mert szűz. Akkor ez eddig 1-1, nem?"

Igen, van ebben igazság, de kivételek mindegyik nemnél vannak. És attól, hogy vannak idióta férfiak, akik csak kihasználják a nőket stb. De ez nem azt jelenti, hogy a nőknek is ezt kell tenniük, még ha meg is érdemelné 1-2 ember. Ha valaki ettől jól érzi magát, szíve-joga így tennie, csak utána ne csodálkozzon, hogy egyszer majd visszaüt az élet.

2013. okt. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
2013. okt. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden lány ilyen, akadnak itt p*csák, akik így vélekednek a dolgokról, de pl én sem közéjük tartozom:) Sőt..eddig két komoly kapcsolatom volt, és mindkettőnél szűz volt a srác :)
2013. okt. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Szóval, a férfiak csinálhatják, ők lehetnek gorombák, de ha egy lány csinálja, akkor szarjuk össze magunkat. Ok.
2013. okt. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!