Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek? (témával kapcsola...

Szerintetek? (témával kapcsolatos kérdés)

Figyelt kérdés
Már 1éve együtt vagyok a barátnőmmel, ruhában petting is volt már. a kérdésem konkrétan az lenne hogyha úgy érzem, hogy eljött az idő a szexre, hogy hozzam fel a témát? Most még korainak tartom, hogy egyáltalán tovább mennyek a ruhás pettingnél, mert nem akarom elsietni és azt akarom, hogy ő is élvezze. 15f
2012. júl. 14. 17:05
 1/9 anonim válasza:
73%

ruhán petting ??? le vagyok maradva ba****meg..

az milyen ? simogatod ruhán keresztűl vagy mi a hóhér isten haragja ?

2012. júl. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akkor lehet, hogy rosszul fogalmaztam, úgy értem hogy ágyban ölelkeztünk, tapiztam nyúlkáltam, smároltunk puszilgattam a hasát. Ja, de most ne ezen legyél kiakadva hanem válaszolj a kérdésemre vagy pedig inkább ne is válaszolj.
2012. júl. 14. 17:12
 3/9 anonim ***** válasza:
mondjuk őszintén beszélj vele. egy kapcsolat alapja. abból nem lehet gond, maximum megmondja hogy nem szeretné.
2012. júl. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Aha gondoltam már rá. Mennyek oda és mondjam hogy beszéljünk a szexről?:D


Amúgy köszi a rendes választ.

2012. júl. 14. 17:30
 5/9 anonim ***** válasza:

Meg kellene szabadulni a ruháinktól!

Szeretnélek megszeretni!(ettől én mindenre kapható vagyok)

2012. júl. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
O.o úgy bírom amikor egyesek úgy vannak "kapcsolatban", hogy nem képesek nyíltan beszélni! "figyelj, én sokszor gondolok a szexre, nem akarom rád erőltetni, de ha gondolod beszélhetnénk róla..." felteszed a kérdéseid, hogy ő hogy látja, szeretné-e, érdekli-e egyáltalán, vagy esetleg kicsit tovább léphettek (ruha alá), de csak ha ő is akarja..
2012. júl. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha még korainak tartod, hogy tovább menj a "ruhás pettingnél", akkor hol a probléma? (:
2012. júl. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne hozd fel,ne beszélj róla szerintem. Véleményem szerint szar ha előre megbeszélitek. Majd ha olyan szituációba keveredtek,hogy megint ágy, akkor majd simogasd éreztesd,hogy többet szeretnél. Ha nem áll készen úgy is leállít. (és akkor lehet meg is tudjátok rögtön beszélni,hogy mennyi idő kell még neki,pont)
2012. júl. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a sok választ! :) Jól esik hogy nem bunkóztok mert olvastam itt már 1-2 kérdést és legtöbbet beoltjátok:D


#7 Benne van a kérdésemben: "hogyha úgy érzem..."

2012. júl. 14. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!