Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi tévő legyek, ha taszít a...

Mi tévő legyek, ha taszít a szex, és az ezzel kapcsolatos dolgok?

Figyelt kérdés

Még nem vagyok felnőtt, de már korilag csak pár hónap választ el tőle.

A barátommal már elég régóta járunk, és valószínűleg egy-két hónapon belül megtörténik az első.

Az a problémám, hogy az egész taszít. Természetesen csinálok neki egy-két dolgot, de ha például ő csinál nekem, akkor semmit sem érzek, és nem azért, mert nem jó, ahogy csinálja, hanem mert taszít az egész. A szex gondolatától is viszolygok. Volt ár pár kérése a barátomnak(ilyen például, hogy sztriptízeljek neki, meg hasonló kaliberű dolgok), és szó szerint majdnem sírtam. Egyszerűen rosszul vagyok ettől az egésztől.

Még nagyon gyerek is vagyok ehhez, de nekem a barátom nagyon fontos, és már több, mint egy évet várt rám(lassan két évet). Volt valaki ilyen helyzetben? Mi lehet a megoldás?

Volt már olyan, hogy nem törődtem az undorral, és rá "kényszerítettem" magam. De akkor alig vártam, hogy vége legyen. Ha ő kéri az orálisat, akkor is egy nappal előtte néha már félek, hogy nekem ezt meg kell tennem. Semmilyen trauma nem ért, ami ezt kiválthatta volna, sőt, a családunkban sose tiltották a szexet.

Anyu még időben fel is világosított.


2013. jún. 20. 17:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Akkor ne csináld! Senki nem kényszeríthet!!!
2013. jún. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen, ebben igazad van, viszont azt se szeretném, hogy emiatt elhagyjon a barátom. Hiszen a szexulitás természetes része az életnek, és egy fiú nem hiszem, hogy még éveket várna rám. Nagyon szeret, és imád, de látszik rajta, hogy alig bírja türtőztetni magát. és nem szeretném, hogy a szex miatt tönkremenjen a kapcsolatunk..:(
2013. jún. 20. 17:19
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Első vagyok. Ha nem képes várni Rád amíg Te nem érzed úgy, hogy biztosat akarod, akkor ne sajnáld ha elhagy!!!
2013. jún. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Az előző hozzászóló *censored*. Nem érti amit írsz.


Szerintem ha ilyen mértékű undorod van tőle, akkor lehet egy szexuálpszichológust fel kellene keresned. Simán lehet hogy aszexuális vagy esetleg vagy valami hasonló.

2013. jún. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtök válaszát!

Tény, hogy meg kellene értenie, viszont 17 évesen biztos, hogy dúlnak benne a hormonok, ami egészséges is.

Én is gondolkoztam ezen, hogy mi van, ha aszexuális vagyok.

Két pszichológust már megjártam(nem ezen a területen, teljesen más okból, de tudták, hogy mennyire undorodom).

Lesz egy harmadikom is, mert sok lelki gondom van, majd őt megkérdezem, vagy, hogy ajánljon valakit.

De addig mit tehetnék? A barátom úgy tudja, hogy várom. TUDOM, hogy nem szép dolog hazudni, de nem akartam, hogy azt higyje vele van a baj, hisz olyan lelkes, és addig jó, amíg így érez.

2013. jún. 20. 17:41
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki őszintén, hogy mi a helyzet. Ha ennyit várt rád, biztos támogatni fog és megérti. Megbízhatsz benne ennyi idő után.
2013. jún. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!:)

Akkor megpróbálok nyugodt szívvel beszélni Vele.:) Sajnos mostanában nem volt felhőtlen a kapcsolatunk, ezért kicsit félek, de jobb tudnia az igazat.:)

Köszönöm.:)

2013. jún. 20. 17:50
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
valóban el kéne ezt mondanod a barátodnak, mert ha most úgy teszel meg dolgokat, hogy közben undorod van, az csak rásegíthet, hogy később még rosszabb legyen a helyzet. és keress fel valakit ez ügyben, mert ez nem kis probléma.
2013. jún. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szívesen és sok sikert hozzá. Neked is jót tehet az igazság, és segíthet a "gyógyulásban" ha megnyugszol és nem kell félned tovább.
2013. jún. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm ismét mindkettőtöknek!:)

Régen sokat beszélgettünk erről, tudta is, hogy nehéz dió leszek, mert amellett, hogy undorodom a szextől, úgy néz ki pánibeteg is vagyok bizonyos helyzetekben. Szóval már jó sok mindenen keresztül mentünk. Eleinte nagyon jól fogadta, ha látja rajtam, hogy nem akarom, egyből mondja, hogy akkor ne.

És igen igazatok van, jobb megbeszélni, és tudom is, hogy segítene. Viszont azon nem segít, hogy neki kegyetlenül rossz lesz. Sokat gondolkoztam ezen, hogy ha úgy teszem meg, hogy nem akarom, lehet, hogy egész életemben bennem marad. De ha nem teszem meg, és emiatt elvesztem, az meg hatalmas bűntudat, mert nekem Ő jelenti az életet egy ideje.

2013. jún. 20. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!