Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Úgy érzem nem bírom már...

Úgy érzem nem bírom már tovább (szüzességgel kapcsolatos kérdés)?

Figyelt kérdés

Ti mit tennétek, ha túl lennétek a 20-on és még szüzek vagytok?

Egyszerűen már felemészt a vágy, állandóan csak a szexre tudok gondolni. Szeretném már végre kipróbálni milyen érzés is a szex.

Sajnos így jött össze, a szerelem meg valamiért nem akar összejönni sehogy sem hiába szerettem volna. Valamiért nem adatott ez meg nekem. De már nem érdekel annyira a szüzességem.

Próbálom elterelni a gondolataimat. De nem megy.


Ti mit tennétek? Van még bennem türelem, ha már eddig vártam, de már szeretnék élni is valamit.Nem csak vágyakozni,álmodozni. A fél fiatalságom csak ezzel telt el, vágyakozásokkal meg álmodozással. Belefáradtam már ebbe.

Lenne egy fiú akivel talán lehetne de ez még nem biztos.

Össze is vagyok kicsit zavarodva. bocsi hogy hosszú lett.


Volt már valaki ilyen helyzetben? Mit tennétek??

:-/ köszönöm a válaszokat.



2013. jún. 13. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hidd el, lesz egy normális fiú, aki megbecsül. Annak add, aki meg is érdemli.
2013. jún. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanabban a cipőben járok mint te, én 20 vagyok. Van még türelmem és bízom benne, hogy megtapasztalom a viszonzott szerelmet(viszonzatlanban már volt részem). Az biztos, hogy csak úgy tudnék valakivel lefeküdni, ha szerelmes vagyok belé. Annyit tudsz csinálni, mint most én: ismerkedni, ismerkedni, nyitottnak lenni...hátha jön az a srác, aki tud szeretni és te is viszont tudod szeretni.

Remélem, hogy összejön neked/nekünk minél előbb!!!! :) Ne görcsölj rá, jönni fog, nyugi

2013. jún. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

azt akartam írni amit 2# azt leszámítva hogy nem vagyok szűz :P

igazuk van :) várj. tudjuk nehéz de ez a megoldás. biztos hogy jönni fog valaki :) ismerkedj, légy nyílt

2013. jún. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a biztatást. egyenlőre még én is bizakodó vagyok.
2013. jún. 13. 18:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetben vagyok, csak 30+ F-vagyok, ugyanígy érzek, ráadásul egyre rosszabbul viselem.
2013. jún. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én is így voltam ezzel. ne légy türelmetlen!! én 19 voltam amikor elvesztettem (3 éve). Nem mondanám, hogy rossz élmény volt, de nem épp azzal a fiúval történt, akivel elképzeltem. Rá pár hónapra találkoztam a jelenlegi párommal, akivel napról napra jobban szeretjük egymást, és most azt kivánom bárcsak ne siettem volna el azzal a fiúval.. én is az a fajta lány vagyok, aki kincsként öriztem, hiába volt kapcsolatom elötte, valahogy soha sem jutottam el odáig :)Akkor pedig már azt gondoltam miért ne? Elég idös vagyok már hozzá... hát bárcsak vártam volna még 1-2 hónapot... :( :) ezért a saját példámból kiindulva soha sincs túl késö, hidd el a szex azzal lesz a legjobb, akit szeretsz, és ö is viszont szeret!!!! ÉS EZ NEM KÖZHELY!!!!!!!!!!!
2013. jún. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, az írásod alapján: tedd meg.

Ha úgy érzed.

Viszont a fiú legyen megbízható, és vonzódj hozzá mindenképp.

Ettől még nem leszel később ribanc, csak már túlértél érzelmileg, és szétszaggat a kíváncsiság.

Az érzékeid megnyugszanak utána, és csillapodni fog.

Ez egy peches állapot.

Úgy gondolom, ez már a testi sanyargatás, ha tényleg kész vagy rá, nem félsz, vagy legalábbis a vágyad, a kíváncsiságod nagyobb, akkor szerintem ez nem fog negatív nyomot hagyni.

Van ilyen barátnőm, azóta párkapcsolata van, és teljesen normális, semmiféle lelki sérülést nem szedett össze.


De azokat is megértem, akik azt javasolják, hogy várj, meg szerelem, meg érzelem.


Te döntesz, a te életed.

2013. jún. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ha napi 10-12 órát dolgoznál minden nap,akkor nem éreznéd enyire a vágyat,hogy kipróbáld!
2013. jún. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!