Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A 20 feletti nem szűz pasik...

A 20 feletti nem szűz pasik többsége szereti a szűz lányokat? Vagy nem? Ti hogy látjátok/tapasztaljátok?

Figyelt kérdés

2013. okt. 5. 13:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én szeretem őket. Nekem is volt szűz barátnőm. Nagyon aranyosak kíváncsiak és irányíthatók taníthatók! De volt már olyan is aki szűz létére már sokat tudott és nem kellett mindent megtanítani neki.
2013. okt. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
én szeretem... sztem nincs abba semmi rosz... bár én mondjuk vigyázok is rájuk( 2 szűz barátnőm volt). eggyikkel se volt probléma.... nem fájt nem vérzet... másabb de nem rosszabb
2013. okt. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
46%

Nyilván nem utasítok vissza egy szűz lányt, de ha meg kell határozni, azt mondanám, hogy negatív számomra ha szűz valaki. Szeretem a tapasztalt nőket, nem akarok tanítgatni senkit. SOKKAL jobb a szex egy nővel aki már tudja mit csináljon.

Persze egy hosszabb párkapcsolatba nem ez alapján megy bele az ember.

2013. okt. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

" Nagyon aranyosak kíváncsiak és irányíthatók taníthatók! "

Már aki, vannak akikre fél-egy éveket kell várni, hogy kialakuljon a bizalom.

"De volt már olyan is aki szűz létére már sokat tudott"

Akkor mégse volt szűz.

2013. okt. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Teljesen egyet értek a harmadikal.


26/F

2013. okt. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Mindegy, hogy szűz vagy-e, csak ne kelljen hónapokat várni. Lányként mondom, hogy mi pár találkozó után el tudjuk dönteni, le akarunk-e feküdni valakivel, vagy nem. És ha nem, minek húznád az agyát.

Ahogy én látom, nem igazán lesz olyan pasi, aki emiatt ne kezdene veled, ha mégis, akkor pont a te érdekedben - nem akarja összetörni a szíved, de nem tervez veled igazán komolyra.

2013. okt. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!