Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A 20 feletti nem szűz pasik...

A 20 feletti nem szűz pasik többsége szereti a szűz lányokat? Vagy nem? Ti hogy látjátok/tapasztaljátok?

Figyelt kérdés

2013. okt. 5. 13:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ez egyén függő.
2013. okt. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
egyéni
2013. okt. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
23%
Egy normális pasi nem ez alapján keres párt. Amúgy ha engem kérdeztek szerintem az itteni szűzimádók többsége csak kompenzálni akarják a tapasztalatlanságukat vagy a kis farkukat. Egy igazi férfinak igazi nő kell.
2013. okt. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
53%

3.

Kretén.Egy szűz nő nem igazi nő?Maradj csöndben ha ilyen okosságot akarsz megosztani velünk!

2013. okt. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Szóval akkor ez megosztó, igaz?

Csak azért kérdeztem, hogy hátha a ti észrevételeitek mit sugallnak, hogy mégis a többség mit gondol a szűz lányokról. Tehát hogy kezdene-e vele, vagy sem...

2013. okt. 5. 13:13
 6/16 anonim ***** válasza:
40%

Fiatalabbak azert szeretik a szuz lanyokat, mert egyreszrol meg keves az onbizalmuk, masfelol pedig szeretnenek az allitolagosan meghatarozo elso lenni.


Idosebbek mar nem gyujtik a skalpokat es ezert nem is annyira kell a szuz lany, hiszen ok meg olyan kis benacskak es tapasztalatlanok.

2013. okt. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Sokan kezdenének szűz lánnyal.Már ha nem fél a faroktól és nem azzal kell foglalkozni fél éven át,hogy merjen ránézni..
2013. okt. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
#3: kíváncsi lennék, hogy te hol kezdted :D gondolom te már nem szűzként születtél, anyád elvette neked a terhessége alatt.
2013. okt. 5. 13:15
 9/16 anonim ***** válasza:
51%
Igazság szerint teljesen mindegy, hogy az-e vagy nem. Ha mész szűz annyit jelent csak, hogy biztos nem ment rajta végig egy fél osztály... Hacsak nem más részét használva. xD
2013. okt. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen mind1 hogy szűz vagy sem. Én nem vagyok tapasztalt. Egy lánnyal voltam csak de ő nem volt szűz.
2013. okt. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!