Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért néznek hülyének az...

Miért néznek hülyének az emberek, mert szűz fiúval akarom elveszíteni?

Figyelt kérdés

Lassan 19 leszek, és még mindig szűz vagyok..de nem is ez a lényeg. Hanem az, hogy eléggé visszahúzódó lány vagyok, gátlásos, mások szerint nem lenne rá okom. Valamint az intimitásban, párkapcsolatban szerzett tapasztalataim is vetekszenek a 0-ával. Nem tudom, hogy kell egy fiúval bánni.. megérinteni, kezelni, stb stb. Nem értek hozzá.

Tartok attól, hogy egy tapasztaltabb srác ha ezt megtudja, kifog röhögni, és elküld a fenébe, hogy ő nem kezd bénákkal. Ezért is örülnék jobban egy szűz fiúnak, de a legtöbb esetben azt hallom, hogy olyanokkal ne kezdjek, akik 20 felett vannak, mert azok tuti defektesek, ha még ennyi idősen sem veszítették el. Márpedig én szeretem a nyugodt, érett srácokat, akik nem unalmasak, és legfőképp nem olyan temperamentumosak. Meg mindenki azt tanácsolja, hogy inkább tapasztaltabbal kezdjek, vele veszítsem el... de miért? Én csak abban bízok, ha találnék egy hasonló tapasztalatlan fiút, mint én, akkor nem lennék mellette olyan feszült, görcsös.. teljesen eltudnám magam mellette engedni, mivel ő is kezdő lenne.

Most én látom hülyén a dolgokat, vagy ez normális?


L


2013. okt. 3. 22:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel nincsen semmi baj.

Valakinek olyan láyn kell akin már 20-an átmentek. (Mondjuk nem ismerek ilyet)

Valakinek olyan aki szűz.

Valakinek olyan fiu kell aki tapasztaltabb.

Valakinek olyan aki szűz.

Ez van... Nem vagyunk egyformák.

2013. okt. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 ameoland ***** válasza:

nem, ezzel nincs semmi baj.

tapasztaltabb... mit tudnak ők!! ritmustalanul döfködnek és 5 perc alatt meghalnak és a 317. rovátkájukat húzzák nagyképűen. nem minden úgy van,ahogy a társadalom azt állítja.

2013. okt. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

"hasonló tapasztalatlan fiút, mint én, akkor nem lennék mellette olyan feszült, görcsös.. teljesen eltudnám magam mellette engedni, mivel ő is kezdő lenne."


Megbocsáss, ez a mondatod téves hiedelmeken nyugszik. Pont hogy egy tapasztaltabb srác mellett lazulnál el jobban, sikeresebben mert egy szűz srác is parázhat, hogy jajj a gumi nem megy fel, jajj nem áll úgy mert izgul, lehet hogy ő sem értene annyira a testedhez és a szex után egy téves kép alakulna ki benned a jó szexről, miközben utána kiderülne egy szakítás esetén hogy egy tapasztaltabb srác sokkal jobban felizgat, kedvedben jár.

2013. okt. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%

Felszínesek az ismerőseid, akik ezt mondják. Teljesen jól gondolkozol.

Egyébként is, miért lenne defektes, aki 20-ig nem vesztette el? Akik ezt mondják, őket kéne megvizsgálni, vajon mennyire tökéletesek. Lehet, egy sokáig szűz ember ezerszer jobb, hűségesebb, stb. lesz egy komoly kapcsolatban, mint a "kritikusok". Egyébként meg én 20-on túl vagyok, én se vesztettem el, ahogy az sejthető az eddigi szövegemből, de egyáltalán nem bánom, hogy nem adtam csak úgy oda valakinek. most verhetném a mellem, hogy igen, akkor lefektettem a lányt, most már valaki vagyok? Hát érdekes gondolkodás. Önszántából is lehet, ha valaki nem akarja az első jöttmenttel, vagy nem komoly kapcsolatban, netán diszkóból szabadulva, vagy prostituálttal elveszteni. Mennyivel jobbak azok, akik diszkóból kijőve félrészegen akcióztak vagy prostiztak?

2013. okt. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
kérdező kérdezhetek tőled valamit?
2013. okt. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Persze, normális. Bár maga az első élmény nem valószínű, hogy kellemes élmény marad egy szűz fiúval...

Én is sokáig "tartogattam", nekem egy tapasztalt lány vette el. De nem bántam, mert legalább ő tudta mit kell csinálni. Én elég szerencsétlen voltam, szóval így utólag jobb is, hogy nem szűz lánnyal voltam elsőre, mert neki biztos nem tudtam volna örömet okozni.

2013. okt. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
azért vigyázz a szűz fiúkkal, én például nagyon szerencsétlen vagyok
2013. okt. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

3. Ez hülyeség. Ha ketten szeretik egymást, egy hullámhosszon vannak, vagyis nem csak szex, hanem kicsit más is van a dologban, akkor nem paráznak. A parázás amúgy is teljesen más miatt van, egyéni beállítottság kérdése, ki parázós, ki nem, ez nem függ össze a szüzességgel.

Szerelem a lényeg, és akkor nincs para. Vágesz?

2013. okt. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nekem ezeket mind idősebb, érettebb emberek tanácsolták, akik már túlestek jó pár szexen.

Nem tudom.. :/ én is gondolkodtam már ezen, hátha egy tapasztaltabb tudná a dolgát, tudná, hogyan kell kezelni, ellazítani ilyen helyzetben egy szűz lányt..

de, nem leszek felszínes, nem ez lesz a mérvadó, ha beleszeretek valakibe, hogy szűz-e vagy sem.

2013. okt. 3. 23:09
 10/18 anonim válasza:

Szia!


Ha így nyugodtabb lennél, el tudnád engedni magad, akkor rendben van. De szvsz ez talán intelligencia/empátiafüggő, mintsem, hogy valaki tapasztalt e vagy sem. Ha a párod majd szeret, akkor még örülni is fog neki, hogy szűz vagy.

A defektes részhez: én pl sportos vagyok, átlagos arcvonásokkal, de még 22 évesen sem voltam nővel. Egyszerűen csak önbizalomhiány miatt.

2013. okt. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!