Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért néznek hülyének az...

Miért néznek hülyének az emberek, mert szűz fiúval akarom elveszíteni?

Figyelt kérdés

Lassan 19 leszek, és még mindig szűz vagyok..de nem is ez a lényeg. Hanem az, hogy eléggé visszahúzódó lány vagyok, gátlásos, mások szerint nem lenne rá okom. Valamint az intimitásban, párkapcsolatban szerzett tapasztalataim is vetekszenek a 0-ával. Nem tudom, hogy kell egy fiúval bánni.. megérinteni, kezelni, stb stb. Nem értek hozzá.

Tartok attól, hogy egy tapasztaltabb srác ha ezt megtudja, kifog röhögni, és elküld a fenébe, hogy ő nem kezd bénákkal. Ezért is örülnék jobban egy szűz fiúnak, de a legtöbb esetben azt hallom, hogy olyanokkal ne kezdjek, akik 20 felett vannak, mert azok tuti defektesek, ha még ennyi idősen sem veszítették el. Márpedig én szeretem a nyugodt, érett srácokat, akik nem unalmasak, és legfőképp nem olyan temperamentumosak. Meg mindenki azt tanácsolja, hogy inkább tapasztaltabbal kezdjek, vele veszítsem el... de miért? Én csak abban bízok, ha találnék egy hasonló tapasztalatlan fiút, mint én, akkor nem lennék mellette olyan feszült, görcsös.. teljesen eltudnám magam mellette engedni, mivel ő is kezdő lenne.

Most én látom hülyén a dolgokat, vagy ez normális?


L


2013. okt. 3. 22:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
90%

Az biztos, hogy egy szűz fiú is tapasztalatlan, viszont így egyrészt biztos nem lesz egy nagy élmény, másrészt nem tud rád úgy vigyázni, mint egy tapasztaltabb.


És ő se fogja ám tudni, hogy hogy kell veled bánni, hogyan kell érinteni.


Minden valószínűséggel akkor jársz jól, ha elveted ezt az elképzelést. :) Keress egy rendes, de nem szűz srácot, akiben teljesen meg tudsz bízni emberileg is, szexuálisan is. :) Na és persze jól jársz, ha előbb egymásba szerettek, bár kinek a pap, kinek a paplan. Szóval jobban jársz, ha olyasvalakivel veszíted el, aki arra is meg tud tanítani, hogy "hogyan kell velünk bánni". Az egész nagyon meghitt és játékos tud lenni a megfelelő emberrel.

2013. okt. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat :) hasznosak.
2013. okt. 3. 23:30
 13/18 anonim ***** válasza:
59%
11. Miért "ne szűz" srácot keressen, ahogy írtad? Ez a tanítgatás mintha olyan fontos lenne. Semmi jelentősége. Együtt is ki lehet tapasztalni a dolgokat, úgy sokkal érdekesebb, és bensőségesebb, ez hozzá tartozna egy normális szerelemhez, csak a mai aberrált emberek eltorzítják a dolgokat és mindent másképp kezdenek csinálni. De szerelem nélkül nem áll meg egy kapcsolat sokáig, hiába hangsúlyozzák, hogy a szex milyen fontos!
2013. okt. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Azért mert sajnos manapság már nem a hülyék vannak kisebbségben.
2013. okt. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Shut up, and take my private messeage!
2013. okt. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Shut up, woman, get on my horse!
2013. okt. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
24%

Én azt mondom szűzlány-szűzpasi felállásból az esetek 95%-ban csak szerencsétlenkedés, és aktus utáni kellemetlen egymásra vigyorgás lesz...Én abszolút a nem szűz fiúval való első sexet javaslom, de természetesen nem olyannal akit 2 napja ismersz :) "Nem tudom, hogy kell egy fiúval bánni.. megérinteni, kezelni, stb stb. Nem értek hozzá." ugyan ez van a szűz srácokkal is a csajok terén :D.. nem rábeszélni akarlak, és nem lebeszélni akarlak a dologra/dolgokról, mert lehet szerencséd lesz, és kifogsz egy olyan szüzet aki tudja mit hogyan kell csinálni.. (amúgy hahó "pasik" a 21.Században élünk.. itt már nem erény az, hogyha 20 évesen szüzek vagytok, és igenis béndzsa az aki még az, ne magyarázzátok meg a dolgot)

22/F

2013. okt. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Balanus_concavus ***** válasza:
Nem mondom azt, hogy vesd el teljesen a szűz fiú lehetőségét, de pont a rutintalanságod miatt lenne érdemesebb egy tapasztalt férfivel kezdened, persze egy értelmes és normális emberrel, aki odafigyel rád és törődik veled. Egy rendes férfi egyáltalán nem röhögne ki, ill. felfogná, hogy egy szűz lány ügyetlen, s pont ezért jobban tudná kezelni a helyzetet, bénázás helyett egy jobb élményt lehetne képes garantálni neked. Persze egy szűz fiúval is lehet jó a szex, meg egy tapasztalttal is rossz, de azért nem ez a jellemző, szerintem annak add oda a szüzességed akit arra érdemesnek tartasz, s ezt nem muszáj feltétlenül meglévő szexuális tapasztalat alapján eldönteni.
2013. okt. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!