Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17 éves szűz lány vagyok....

17 éves szűz lány vagyok. Jogosan érzem, hogy még túl fiatal lennék a szexhez?

Figyelt kérdés
Sokan cikiznek miatta hogy szűz vagyok, de én úgy érzem hogy 17 évesen még nem kéne szexelni... Ez normális, vagy csak későn érő vagyok?
2009. nov. 5. 18:10
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Szoktam itt olvasgatni a kommenteket, és nagyon durva....majdnem 18évesen már öreglánynak érzem magam, hogy visszagondolva 14évesen én még nem masztiztam, meg még nem feküdtem le senkivel. Hozzáteszem még most sem. Engem emiatt nem fikáz senki, olyan intellektuált környezetben vagyok, hogy ez nálunk nem napiszintű téma. De kiváncsiságból ugy elvegyülnék egy 13-14éves lány társaságban, hogy lássam miről dumálnak, hogyan viszonyulnak a szexhez, De basszus én nem vagyok öreg, de mégis akkorát fordult a világ körülöttem igy szex téren. Csak kapokodom a fejem, hogy általánis iskolás lányok ülnek a nőgyógyászati rendelőben, meg itt irogatnak mindenfélét. Ezen ki vagyok akadva....nem tudom, h 14-15 évesen h lehet élvezni a szexet. Emlékszem, hogy 15 évesen az akkori barátom nagyon akarta a szexet, én egyáltalán nem, és mikor pettingeltünk valami iszonyatos feszültség, és félelem volt bennem, leirhatatlanul szenvedtem...néha még most is előjön ez az érzés, ha pettingelek. Szóval arra vagyok a legkiváncsibb, h élvezik-e ezek a kislányok a szexet...

/gépnarancs/

2009. nov. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
18 leszek, és még mindig szűz vagyok. ha más ennyi idősen még az, csöppet sem gondolom azt, h ez ciki, viszont ha arra gondolok, h én az vok, akk cikinek érzem. a barátaim ilyenkor azt mondják, h hülye vok, ha azt gondolom, ezért lenéznek, ez egyáltalán nem ciki. persze látásból-ismerősök közül többen tartják cikinek, de az ő véleményükkel nem foglalkozom! az a lényeg, h azok, akik nekem fontosak, nem tartják égőnek :) a többiek meg nem érdekelnek, nem foglalkozom velük. azok, akik a barátaid, biztos, h megértenek, akik meg nem, azok nem is igazi barátok! várd ki az igazit! ne feküdj le első alkalommal olyannal, aki iránt semmit nem érzel!
2009. nov. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:

Szia!


Akik leszólnak emiatt azokkal nem szabad foglalkozni, azt kell nézni neked mi a jó. Ha te még nem érzed úgy, hogy megérettél erre, akkor még várj egy kicsit. Ha most csinálnád talán később megbánnád, hogy megtetted. Azt gondolom, hogy azok a lányok, akik 13-14 éves korukban már csinálják azoknak soha nem lesz normális kapcsolatuk, mert kiégnek 20 éves korukra. Szóval csak várd ki a megfelelő partnert, megéri.


Szeretettel üdvözöllek

2009. nov. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Hát köszönök nektek :) Már megijedtem velem van a baj... Hogy a barátaim már mind, én meg ha belegondolok elkap a hányinger :D :S:S és ez szerintem nem annyira jó:(
2009. nov. 8. 12:45
 25/26 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs veled. Ez természetes. Én azon vagyok kiakadva, hogy sok kiscsajszinak hol vannak a természetes gátlásai. Az ugyanis egy természetes védelmi ösztön.

A szex során kinyílik valami az ember lelke legmélyén is, feltárod magad kívül-belül annak a másik embernek. Ezt sérülés nélkül csak úgy lehet megtenni, ha teljesen elfogadjátok egymást, és szeretitek, vágytok egymás testére és lelkére.

Ezt magyarázhatja az ember. át kell élni ahhoz, hogy megértsd. Ez a gátlás, amit érzel, akkor hullik le ösztönösen és TELJESEN MAGÁTÓL, ha tudat alatt érzed, hogy az érzelmi -lelki feltételek adottak. Addig kár is erőltetni. Aki megteszi, kárát látja.

Mai világunk arról szól, hogy a még nem akarókat a többiek belehúzzák a nagy közös szexelésbe. Én azért vágytam szűz fiúra,hogy mi ketten egy bezárt közösséget alkothassunk, ahol semmiféle összehasonlítás, korábbi ilyen-olyan tapasztalatból eredő előzetes elvárás, "így szoktuk", meg "mindenki így csinálja" nincs. Bevált. Szomorú, hogy azt olvasom ezen az oldalon, hogy a szűz fiúkat a lányok többsége lepattintja, egyszerűen nem értem. Mennyi időnk van együtt belejönni a szex szépségeibe, egy élet áll előttünk, hogy élvezzük. Mi így gondolkoztunk.

A férjemmel egymásnak adtuk a szüzességünket. Nagyon jó volt így. Téged biztatlak, neked van igazad,, hallgass a természetes gátlásaidra, VÉDENEK. Nem fogsz lemaradni semmiről, sőt jobban jársz, mint a mindenfelé dugó kiscsajszik.

2009. nov. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Szűz vagy még? :D
2013. júl. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!